Bezalkoholowe chusteczki powierzchni Velox® Wipes NA

Bezalkoholowe chusteczki powierzchni Velox® Wipes NA

18,45 22,73 

Bezalkoholowe chusteczki Velox® Wipes NA skutecznie eliminują między innymi wirusy (HIV, HBV, HCV, wirus grypy, Vaccina, BVDV, SARS-Cov-2, Herpes simplex).

Miniatura Nr-art. Nazwa Rodzaj pak. Szt./Op. Cena nettoIlość
Bezalkoholowe chusteczki powierzchni Velox® Wipes NA - p-2203 - bezalkoholowe-chusteczki-do-mycia-i-dezynfekcji-powierzchni-velox-wipes-na - opak-dozujace - 100-szt P-2203Bezalkoholowe chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni Velox® Wipes NAopak. dozujące100 szt. 22,73 
-
+
Bezalkoholowe chusteczki powierzchni Velox® Wipes NA - p-2204 - bezalkoholowe-chusteczki-do-mycia-i-dezynfekcji-powierzchni-velox-wipes-na - opak-uzupelniajace - 100-szt P-2204Bezalkoholowe chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni Velox® Wipes NAopak. uzupełniające100 szt. 18,45 
-
+

Velox® Wipes NA to chusteczki dezynfekujące, które mogą być używane do różnorodnych powierzchni: tworzywo sztuczne, stal szlachetna, metal, aluminium, guma czy porcelana. Znajdą zastosowanie w laboratoriach, służbach medycznych i szpitalach. Chusteczki wykonane włókniny, nie zawierają alkoholu, aldehydów i fosforanów, przez co są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i nie ma ryzyka ich odbarwienia. Działają już od 1 minuty na bakterie (w tym MRSA), grzyby (C. albicans), wirusy (HIV, HBV, HCV, wirus grypy, Vaccina, BVDV, SARS-Cov-2, Herpes simplex) oraz po 5 minutach na prątki gruźlicy (M. terrae). Posiadają przyjemny zapach i dają efekt odświeżenia. Wygodny pojemnik ułatwia dozowanie chusteczek oraz eliminuje ryzyko ich wyschnięcia.

Sposób użycia: Wkład umieścić w puszce. Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią dezynfekowaną powierzchnię. Dokładnie zamknąć wieczko puszki. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 30 dni. Nie używać jeśli chusteczka jest sucha. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą. W przypadku powierzchni szczególnie wrażliwych zaleca się test w niewidocznym miejscu. Produkt przeznaczony do użycia przez profesjonalnego użytkownika.

Skład: 100 sztuk zawiera:
173 g roztworu nasączonego.

Skład: 100 g roztworu zawiera:
0,15 g – n-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3-diamina,
0,14 g – poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-omega.-hydroksy-,propanian (sól).

Dezynfekcja Medisept jest skuteczna wobec koronawirusa.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail