Platinum™ Taq DNA Polymerase – 600 reakcji

Platinum™ Taq DNA Polymerase – 600 reakcji

2290,00 1889,25 

Polimeraza Platinum™ Taq DNA firmy Invitrogen jest niezawodna i wygodna w użyciu. Jest to polimeraza gorącego startu, dzięki dołączonym przeciwciałom termolabilnym aktywacja enzymu następuje dopiero po podgrzaniu. Ta właściwość polimerazy Platinum™ Taq DNA zapobiega tworzeniu niespecyficznych produktów reakcji oraz zwiększa jej wydajność. Polimeraza DNA Platinum Taq może być wykorzystywana do amplifikacji DNA ze złożonych szablonów genomowych, wirusowych i plazmidowych, a także w RT-PCR.

Miniatura Nr producenta Nazwa Cena nettoIlość
Platinum™ Taq DNA Polymerase - 600 reakcji - 10966-034 - platinum-taq-dna-polymerase10966-034Platinum™ Taq DNA Polymerase2290,00 1889,25 
-
+

Polimeraza DNA Invitrogen Platinum Taq to wygodna i niezawodna termostabilna polimeraza DNA “hot start” do PCR. Odczynnik zapewnia zwiększoną swoistość w stosunku do polimerazy Taq DNA. Właściwość enzymu do “gorącego startu” jest nadawana przez termolabilne przeciwciała monoklonalne, które czynią polimerazę DNA Taq nieaktywną aż do początkowego etapu denaturacji PCR, zapobiegając w ten sposób wydłużaniu niespecyficznych starterów i poprawiając wydajność produktu.

Właściwości polimerazy DNA Platinum Taq do aktywacji dopiero pod wpływem wysokiej temperatury, pozwalają na wygodne konstruowanie reakcji w temperaturze pokojowej. Podobnie jak w przypadku polimerazy Taq DNA, polimeraza Taq DNA Platinum ma niezależną od matrycy aktywność końcowej transferazy, która dodaje 3′-deoksyadenozynę do końców produktu i ma aktywność egzonukleazy 5’→3′. Produkty PCR wytworzone przy użyciu polimerazy DNA Platinum Taq można stosować w tych samych dalszych aplikacjach bez modyfikacji protokołu. Polimerazy DNA Platinum Taq można wykorzystywać do amplifikacji DNA ze złożonych szablonów genomowych, wirusowych i plazmidowych, a także w RT-PCR.

Opakowanie pozwala na przeprowadzenie 600 reakcji.

Zawartość i przechowywanie:
• 1 x 120 µl Platinum Taq DNA Polymerase,
• 3 x 1,25 ml 10X PCR Buffer (no magnesium chloride),
• 1 x 1 ml 50 mM MgCl₂,
• 1 x 1,3 ml KB Extender.

Przechowywać w temp. -10 do -30°C.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail