Probówki ze znacznikiem

Probówki ze znacznikiem

319,98 

Probówki ze znacznikiem, wykonane z bardzo dobrej jakości szkła borokrzemowego. Zapewniają równomierne przenoszenie ciepła na całej powierzchni probówek.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Śr. zew. Długość Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki ze znacznikiem - 45048-25150 - probowki-ze-znacznikiem - 55-ml - 25-mm - 150-mm - 72-szt 45048-25150Probówki ze znacznikiem55 ml25 mm150 mm72 szt. 319,98 
-
+

Probówki z prostym brzegiem i obtapianymi krawędziami to szkło bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Wykonane w całości z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które wyróżnia się dużą trwałością i odpornością chemiczną. Ścianki naczyń z jednolitej grubości szkła zapewniają równomierne przenoszenie ciepła na całej powierzchni probówki. W górnej części probówki mają naniesione na stałe biały znacznik, który może być wykorzystany do czytelnego oznaczenia. Probówki ze znacznikiem mogą być wykorzystywane wielokrotnie i być sterylizowane w autoklawie- sprzedawane są niesterylne.

Probówki są jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów szkła laboratoryjnego, szczególne w laboratoriach mikrobiologicznyh.W naczyniach tego typu można również przeprowadzać reakcje chemiczne, prowadzić posiewy mikrobiologiczne lub przechowywać próbki badanych substancji. Doskonale sprawdzają się zarówno w laboratoriach akademickich jak i przemysłowych.

Zaprojektowane zgodnie z wymaganiami ASTM – szczegółowa specyfikacja E982, Typ IV.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail