neoLab

neoLab

neoLab – profil działalności

Rodzinna firma z prawie 70 letnią tradycją. Z małego sklepu prowadzonego przy Uniwersytecie w Heidelbergu rozwinęła się w międzynarodowego dystrybutora sprzętu laboratoryjnego i odczynników chemicznych wielu marek i producentów. neoLab jako pierwsze w swojej branży niemieckie przedsiębiorstwo proponowało sprzedaż wysyłkową na podstawie katalogu. Dziś firma pozostaje w rękach wnuków założyciela, Kurta Migge. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje niezwykle szeroką gamę produktów najlepszych i najpopularniejszych producentów na rynku. Jednocześnie za cel stawia sobie ułatwienie pracy w laboratorium i skrócenie jej czasu, przy jednoczesnej poprawie bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów.

neoLab – oferta

neoLab dostarcza materiały zużywalne i akcesoria laboratoryjne, np. końcówki do pipet, pojemniki, probówki, węże laboratoryjne. Ponadto w ofercie firmy znajdują się również specjalistyczne urządzenia laboratoryjne takie jak pipety, mieszadła magnetyczne i mechaniczne, pompy. Asortyment uzupełniają łaźnie olejowe oraz wodne, lampy UV, wirówki i homogenizatory.

Bliski, bezpośredni kontakt z klientem pozwolił firmie na zidentyfikowanie luk w asortymencie oferowanym przez dostawców. Dlatego też zaproponowała innowacyjne urządzenia pod markami własnymi. Są one odpowiedzią na wyraźne zapotrzebowanie rynku. Opracowane przez neoLab wyposażenie laboratoryjne skupia się w linii produktów neoLab Line. W jej skład wchodzą marki: neoPette, ecoLan, Labovakol, Laboderm, Labothermol, Labosol, neoRack, Bad Stabil, neoFuge, neoBlock, neoTape, neoMan, neoStapelRack, neoBox i neochrom.

Bionovo współpracuje z neoLab już od blisko 20 lat. Jest przy tym wyłącznym dystrybutorem jego produktów w Polsce.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail