• Zatyczki do uszu - 10 par 3M

  Wykonane z miękkiej, przyjaznej dla skóry pianki poliuretanowej. Wysoki komfort noszenia. Anatomiczny kształt. Zatrzymują hałas w miejscu pracy poniżej 85 dB. Odpowiadają normie EN 352-2: 1993. Gładka powierzchnia nie wchłania brudu.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena netto Ilość
  Zatyczki do uszu - 10 par - 2-2049 - zatyczki-do-uszu-z-pianki-poliuretanowej - 10-par 2-2049 Zatyczki do uszu z pianki poliuretanowej 10 par Produkt czasowo niedostępny
  -
  +
 • Zatyczki do uszu com4-fit Uvex 16,07 

  Niewielkie zatyczki o ergonomicznym kształcie. Przeznaczone dla osób o mniejszej średnicy kanału słuchowego. Wykonane z miękkiej pianki. Nadają się do długotrwałego noszenia. Do stosowania przy niższym obciążeniu hałasem. W praktycznym pudełku dozującym. Oryginalny produkt firmy Uvex.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Pakowane Szt./Op. Cena netto Ilość
  Zatyczki do uszu com4-fit - 1-1607 - zatyczki-do-uszu-com4-fit - pudelko - 6-par 1-1607 Zatyczki do uszu com4-fit pudełko 6 par 16,07 
  -
  +
  Zatyczki do uszu com4-fit - 1-1608 - zatyczki-do-uszu-com4-fit - pudelko-z-dozownikiem - 50-par 1-1608 Zatyczki do uszu com4-fit pudełko z dozownikiem 50 par Produkt wycofany
  -
  +
 • Wkładki ochronne słuchu

  Bardzo lekkie (tylko 10 g). Wygodne w użytku. Do noszenia w trzech pozycjach: wokół głowy, pod brodą i na szyi. Mogą być stosowane z innym sprzętem ochronnym, jak okulary, maski czy kask. Część mająca styczność z uchem wykonana z miękkiej pianki PU, łatwa w czyszczeniu. Nie powoduje ucisku w uchu.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena netto Ilość
  Wkładki ochronne słuchu - 2-2070 - wkladka-ochronna-sluchu-percap-model-skladany 2-2070 Wkładka ochronna słuchu PerCap® - model składany Produkt czasowo niedostępny
  -
  +
  Wkładki ochronne słuchu - 2-2072 - wkladka-ochronna-sluchu 2-2072 Wkładka ochronna słuchu Produkt czasowo niedostępny
  -
  +
 • Nauszniki ochronne 100,79 

  Efektywna, pełna ochrona przed hałasem. Wykonane z tworzywa sztucznego. Z miękką wyściółką oraz bezstopniową regulacją wysokości umożliwiającą indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Szybkie i łatwe nakładanie i zdejmowanie.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena netto Ilość
  Nauszniki ochronne - 2-2071 - nauszniki-ochronne 2-2071 Nauszniki ochronne 100,79 
  -
  +

Nauszniki, zatyczki do uszu – charakterystyka

Produkty indywidualnej ochrony słuchu takie jak zatyczki czy nauszniki są najprostszym i najszybszym sposobem zabezpieczenia narządu słuchu przed szkodliwymi skutkami oddziaływania hałasu.

Odpowiednio dobrane do wielkości charakteryzujących hałas (natężenia, długotrwałości) oraz do cech indywidualnych pracowników ochronniki słuchu pozwalają zminimalizować potencjalne zagrożenia uszkodzenia słuchu (szumów usznych, pogorszenia się, przytępienia lub całkowitej utraty słuchu). Sprawiają, że praca staje się bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Nauszniki, zatyczki do uszu – podział i zastosowanie

 • Zatyczki do uszu, wkładki ochronne – lekkie i wygodne w użyciu, wykonane z wysokiej jakości surowców, o ergonomicznym kształcie, do stosowania przy niższym obciążeniu hałasem (poniżej szkodliwej granicy natężenia 85 dB), jednorazowe lub nie, odznaczają się łatwym i higienicznym użytkowaniem, gładka powierzchnia nie wchłania brudu, łatwe w czyszczeniu.

 

 • Nauszniki – odpowiednie dla pracowników przebywających na co dzień w otoczeniu o dużym natężeniu hałasu, cechują się lekkością i trwałością wykonania. Jest to efektywna, pełna ochrona przed nadmiernym hałasem, pod warunkiem odpowiedniego dopasowania. Idealnie sprawdzają się w przemyśle budowlanym, samochodowym czy metalurgicznym.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail