• Miniaturowy miernik poziomu dźwięku
  Miniaturowy miernik poziomu dźwięku289,67 

  Niewielki miernik, służący do kontrolowania dopuszczalnego obciążenia hałasem. Nadaje się do oceny urządzeń laboratoryjnych (np. wirówek, wytrząsarek) czy biurowych, do pomiaru hałasu przemysłowego i środowiskowego.
  Wskazuje wartość minimalną i maksymalną. Posiada funkcję automatycznego wyłączania się. Wyposażony w czytelny wyświetlacz. Dostawa obejmuje miernik, osłonę przeciwwietrzną oraz baterię E-Block 9 V.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Miniaturowy miernik poziomu dźwięku - b-0444 - miniaturowy-miernik-poziomu-dzwiekuB-0444Miniaturowy miernik poziomu dźwięku289,67 
  -
  +

Mierniki poziomu dźwięku – charakterystyka

Mierniki dźwięku o zakresie pomiarowym 40-130dB przeznaczone są do oceny dopuszczalnego stanu hałasu w miejscu pracy, hali produkcyjnej lub w dowolnym miejscu przestrzeni publicznej.

To przenośne urządzenia, inaczej zwane decybelomierzami, o prostej obsłudze i niewielkich wymiarach. Nasze mierniki mają szerokie zastosowanie w kontroli natężenia hałasu i jego wpływu na człowieka. Sprawdzają się również do oceny np. urządzeń laboratoryjnych, takich jak wytrząsarki, wirówki.

Mierniki poziomu dźwięku – zastosowanie

Miniaturowe mierniki poziomu dźwięku – wyposażone w czytelny wyświetlacz (wskazują wartość minimalną oraz maksymalną), poręczne i praktyczne urządzenia, które badają natężenie dźwięku, pozwalają kontrolować, czy przekroczone zostały dopuszczalne normy w środowisku pracy. Są wyposażone w mikrofon reagujący na odgłosy otoczenia, poddający je rejestracji i analizie. Informacje zwrotne w wygodny sposób można odczytać na wyświetlaczu, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko w rękach zawodowców, służąc także bardziej amatorskim zastosowaniom. Mierniki posiadają funkcję automatycznego wyłączania się


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail