Produkty z tej kategorii

 • Miniaturowy miernik poziomu dźwięku 361,52 

  Niewielki miernik, służący do kontrolowania dopuszczalnego obciążenia hałasem. Nadaje się do oceny urządzeń laboratoryjnych (np. wirówek, wytrząsarek) czy biurowych, do pomiaru hałasu przemysłowego i środowiskowego.
  Wskazuje wartość minimalną i maksymalną. Posiada funkcję automatycznego wyłączania się. Wyposażony w czytelny wyświetlacz. Dostawa obejmuje miernik, osłonę przeciwwietrzną oraz baterię E-Block 9 V.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena netto Ilość
  Miniaturowy miernik poziomu dźwięku - b-0444 - miniaturowy-miernik-poziomu-dzwieku B-0444 / b0444 Miniaturowy miernik poziomu dźwięku 361,52 
  -
  +
  Miniaturowy miernik poziomu dźwięku

  Niewielki miernik, służący do kontrolowania dopuszczalnego obciążenia hałasem. Nadaje się do oceny urządzeń laboratoryjnych (np. wirówek, wytrząsarek) czy biurowych, do pomiaru hałasu przemysłowego i środowiskowego. Wskazuje wartość minimalną i maksymalną. Posiada funkcję automatycznego wyłączania się. Wyposażony w czytelny wyświetlacz. Dostawa obejmuje miernik, osłonę przeciwwietrzną oraz baterię E-Block 9 V.

  361,52 

Mierniki poziomu dźwięku – charakterystyka

Mierniki dźwięku o zakresie pomiarowym 40-130dB przeznaczone są do oceny dopuszczalnego stanu hałasu w miejscu pracy, hali produkcyjnej lub w dowolnym miejscu przestrzeni publicznej.

To przenośne urządzenia, inaczej zwane decybelomierzami, o prostej obsłudze i niewielkich wymiarach. Nasze mierniki mają szerokie zastosowanie w kontroli natężenia hałasu i jego wpływu na człowieka. Sprawdzają się również do oceny np. urządzeń laboratoryjnych, takich jak wytrząsarki, wirówki.

Mierniki poziomu dźwięku – zastosowanie

Miniaturowe mierniki poziomu dźwięku – wyposażone w czytelny wyświetlacz (wskazują wartość minimalną oraz maksymalną), poręczne i praktyczne urządzenia, które badają natężenie dźwięku, pozwalają kontrolować, czy przekroczone zostały dopuszczalne normy w środowisku pracy. Są wyposażone w mikrofon reagujący na odgłosy otoczenia, poddający je rejestracji i analizie. Informacje zwrotne w wygodny sposób można odczytać na wyświetlaczu, dzięki czemu urządzenie świetnie sprawdzi się nie tylko w rękach zawodowców, służąc także bardziej amatorskim zastosowaniom. Mierniki posiadają funkcję automatycznego wyłączania się


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail