Podkategorie

Statywy do pipet automatycznych – charakterystyka

Statywy do pipet automatycznych przeznaczone są do wygodnego i bezpiecznego przechowywania pipet automatycznych w laboratorium. Zaprojektowane są tak, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do sprzętu, dzięki czemu pomagają w utrzymaniu porządku w miejscu pracy.

W ofercie posiadamy statywy do pipet automatycznych znanych marek –  np. statywy Brand, Eppendorf, Gilson, HTL, Sartorius Biohit i Thermo Scientific. Produkowane są one specjalnie do przechowywania pipet danej marki, jednak niektóre ze statywów są również kompatybilne z pipetami innych producentów (przed zakupem należy zapoznać się z kompatybilnością statywu). Oferujemy również  uniwersalne statywy na pipety, które pasują do większości dostępnych na rynku marek pipet.

Statywy do pipet automatycznych – podział

W sprzedaży posiadamy pojedyncze statywy na pipety, jak i statywy mieszczące (zależnie od modelu) 3, 4, 6, 7, 8, a nawet 12 pipet. Przeznaczone są nie tylko do przechowywania pipet jednokanałowych, ale również wielokanałowych. Wyróżnić można statywy liniowe, statywy karuzelowe, a także wygodne uchwyty ścienne na pipety. W ofercie posiadamy ponadto praktyczne statywy ładujące przeznaczone do pipet elektronicznych.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail