Wymiany i zwroty

Wymiany i zwroty

Oferta handlowa firmy Bionovo przeznaczona jest dla firm i instytucji nie będących konsumentami czyli dla Odbiorców, w przypadku których zakup i przeznaczenie zamówionych artykułów związany jest bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.

W związku ze specyfiką asortymentu laboratoryjnego oraz koniecznością sprowadzenia z zagranicy specjalistycznych produktów niebędących w stałej sprzedaży – często bezpośrednio na zamówienie Klienta – wymiany lub zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po potwierdzeniu możliwości wymiany lub zwrotu przez nasz Dział Handlowy.

W takich przypadkach wymiana lub zwrot zakupionego towaru, po pisemnej akceptacji Bionovo, następuje na koszt Klienta, w ciągu 7 dni od daty zakupu.

Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte, nienaruszone opakowanie handlowe zawierające kompletny produkt a także jego przesłanie w bezpiecznym opakowaniu transportowym. Zastrzegamy, że nie będziemy ponosić odpowiedzialności za uszkodzenia towarów spowodowane przez niewłaściwe opakowanie i oznakowanie przesyłki.

W przypadku zamówionych odczynników chemicznych zwroty, wymiany na inne, a także anulowanie złożonego zamówienia nie są możliwe.

Załączniki do pobrania:
Formularz zwrotu towaru

Przejdź do e-sklepu
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail