Wymiany i zwroty

Wymiany i zwroty

Oferta handlowa firmy Bionovo przeznaczona jest dla firm i instytucji nie będących konsumentami czyli dla Odbiorców, w przypadku których zakup i przeznaczenie zamówionych artykułów związany jest bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.

W związku ze specyfiką asortymentu laboratoryjnego oraz koniecznością sprowadzenia specjalistycznych produktów niebędących w stałej sprzedaży z zagranicy – często bezpośrednio na zamówienie Klienta – wymiany lub zwroty zakupionych produktów lub anulowanie złożonego zamówienia przez Klienta są możliwe tylko i wyłącznie w wyjątkowych przypadkach, po sprawdzeniu możliwości wymiany lub przyjęcia zwrotu przez nasz Dział Handlowy.

Wymiana lub zwrot zakupionego towaru, po pisemnej akceptacji ze strony Sprzedającego, następuje na koszt Klienta, w ciągu 7 dni od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia przez nas towaru jest brak śladów użytkowania produktu oraz oryginalnie zamknięte opakowanie zawierające kompletny produkt.

W przypadku zamówionych odczynników chemicznych zwroty, wymiany na inne, a także anulowanie złożonego zamówienia nie są możliwe.

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail