Produkty z tej kategorii

Czasomierze, zegary – charakterystyka

Czasomierze i zegary to urządzenia elektroniczne przydatne w codziennej pracy laboratoryjnej do odmierzania czasu podczas przeprowadzania badań.

Charakteryzują się prostotą i wygodą w obsłudze oraz dużą różnorodnością zastosowań. Dostępna szeroka gama modeli i rodzajów pozwala na wybór najodpowiedniejszego urządzenia do indywidualnych potrzeb. Poręczne czasomierze z magnesem czy stojące stopery z podpórką zaspokoją nawet najbardziej wymagających.

Czasomierze, zegary – podział i zastosowanie

– czasomierze – posiadają duży, czytelny wyświetlacz, są łatwe w obsłudze i zajmują niewiele miejsca, doskonale sprawdzą się na biurku czy też blacie roboczym w każdym laboratorium,

– stopery – mają niewielkie rozmiary, pracują w różnych trybach (mogą odliczać w dół lub w górę), są intuicyjne w obsłudze i bardzo dokładne, usprawniają wszelkie prace wymagające kontroli czasu,

– zegary – naścienne wyznaczniki czasu, z wyraźnymi wskazówkami i dużymi cyframi, ułatwiają odczyt nawet z dalszej odległości, z mechanizmem kwarcowych, w naszej ofercie posiadamy zegary z automatycznym ustawianiem czasu i przestawianiem na czas letni bądź zimowy.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail