Produkty z tej kategorii

Pojemniki dozujące na artykuły czyszczące – charakterystyka:

Pojemniki dozujące na artykuły czyszczące są pomocnym elementem w pomieszczeniach przemysłowych – warsztatach, magazynach, zakładach produkcyjnych oraz służbie zdrowia.

Sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej jak szkoły, hotele, biura i szeroko rozumiana gastronomia. Pozwalają w sposób sterylny i higieniczny na dozowanie artykułów czyszczących np. ręczników papierowych, czyściwa, mydła. Wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, o eleganckim wyglądzie i ciekawej formie, montowane na ścianie lub do postawienia na podłodze, dostępne w wielu wzorach i do różnych zastosowań.

Pojemniki dozujące na artykuły czyszczące – podział i zastosowanie:

– pojemniki dozujące, dozowniki – łatwe w obsłudze, nowoczesne i higieniczne, przeznaczone do montażu na ścianie, posiadają okienko, które umożliwia kontrolę ilości artykułów czyszczących, dostępne różne rodzaje, do mydła w płynie, ręczników papierowych, środków do dezynfekcji, płynów myjących, szamponów czy balsamów

– stojaki, statywy – do papieru, czyściwa, stabilizują rolkę podczas odrywania papieru, proste i wygodne w obsłudze, dostępne w wersji ściennej lub stołowej czy podłogowej z kółkami to łatwego przenoszenia.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail