Podkategorie

  Woreczki na próbki, zamknięcia – charakterystyka

  Woreczki na próbki, zamknięcia standardowe i zaciskarki taśmowe to asortyment laboratoryjny przeznaczony do przechowywania, zabezpieczania i transportu próbek chemicznych, biologicznych i medycznych.

  Dostępne są woreczki do próbek z polem opisowym lub bez pola opisowego. W ofercie posiadamy zarówno woreczki sterylne, jak i woreczki na próbki niesterylne.

  Woreczki na próbki, zamknięcia – podział i zastosowanie

  • Woreczki na próbki sterylne – przeznaczone do poboru i przechowywania próbek ciekłych i stałych. Nadają się do pobierania próbek wody, ścieków, próbek biologicznych, medycznych, weterynaryjnych, chemicznych, a również często są to także woreczki do próbek żywności. Mogą być ponadto przydatne do zamrażania lub homogenizacji próbek. Woreczki sterylne na próbki w naszej ofercie to głównie woreczki Whirl-Pak firmy Nasco i różne rodzaje woreczków do próbek firmy Interscience.
  • Woreczki na próbki niesterylne – idealne do przechowywania i transportu próbek, różnią się między innymi sposobem zamykania. W grupie tej znajdują się woreczki strunowe – przeźroczyste, czerwone, czarne, z polem opisowym i bez pola opisowego, woreczki metalizowane, woreczki z zamknięciem typu zip, torebki sznurowane i zgrzewalne. W sprzedaży posiadamy również woreczki Biohazard z dodatkową kieszenią na dokumenty.
  • Zamknięcia do woreczków – umożliwiają szybkie i wygodne zamknięcie woreczków na próbki. W sprzedaży posiadamy zamknięcia BagClip do woreczków firmy Interscience, zamknięcia szybkołączące, opaski zaciskowe, a także praktyczne urządzenia do zamykania woreczków – zaciskarki taśmowe.


  twitter content here
  Kontakt telefoniczny
  Kontakt e-mail