qpore

qpore

qpore – profil działalności

Marka qpore® oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów do filtracji. Proponujemy Państwu membrany transferowe, filtry nabutelkowe, sączki membranowe oraz filtry strzykawkowe. Wszystkie rodzaje filtrów i membran zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

qpore – oferta

Membrany transferowe qpore® z PVDF są wytrzymałe i odporne na chemikalia. Doskonale nadają się do stosowania w technice Western Blott i Protein Dot Blotting. Podobnie jak membrany z delikatnej czystej nitrocelulozy (CN) bez żadnych domieszek doskonale sprawdzą się w przypadku przenoszenia białek o niewielkich masach <20 kDa.

Filtry nabutelkowe qpore® są polecane do filtracji większej ilości próbek. Membrany z PES lub PVDF zapewniają szybki przepływ i niski poziom wiązania białek. Nie zawierają detergentów i pirogenów. Filtry te są sterylne, dlatego świetnie sprawdzają się przy filtracji podłoży hodowlanych.

Sterylne filtry strzykawkowe qpore® mają hydrofilową membranę z PEC lub CA o wysokiej odporności mechanicznej i chemicznej oraz minimalnej absorbcji białka. Filtry te są idealne do przeprowadzania filtracji w warunkach sterylnych.

Sączki membranowe qpore® są wykonane z mieszaniny estrów celulozy (CME) i charakteryzują się miękką, jednorodną strukturą. Sączki te dzięki stabilności termicznej i szybkiemu przepływowi nadają się do wielu zastosowań.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail