Podkategorie

  Pudełka, statywy, etui na szkiełka mikroskopowe – charakterystyka

  Pudełka, statywy, etui na szkiełka to akcesoria przydatne w każdym laboratorium. Przeznaczone są do bezpiecznego i higienicznego przechowywania, segregowania i transportowania szkiełek mikroskopowych o standardowych wymiarach, a także gotowych preparatów mikroskopowych.

  Kasetki, statywy, tace i barwiacze na szkiełka – zastosowanie

  Pudełka na szkiełka (także etui na szkiełka, lub kasetki na szkiełka) – służą do bezpiecznego magazynowania i transportowania szkiełek mikroskopowych podstawowych. Zabezpieczają szkiełka mikroskopowe przed stłuczeniem, zanieczyszczeniem i wilgocią. W naszej ofercie dostępne są pudełka na szkiełka wykonane z drewna i z tworzywa. Zależnie od modelu pudełka na szkiełka mogą pomieścić jednorazowo nawet 200 szkiełek podstawowych.
  Saszetki transportowe na szkiełka – wykorzystywane do przechowywania i transportu szkiełek mikroskopowych. W ofercie posiadamy zarówno mniejsze saszetki transportowe – standardowo na jedno lub pięć szkiełek podstawowych, jak i większe tace transportowe na szkiełka, które umożliwiają segregację szkiełek i chronią je przed uszkodzeniem w trakcie przechowywania i transportu.

  Statywy na szkiełka – przeznaczone do wygodnego i bezpiecznego przechowywania i dozowania szkiełek podstawowych.


  Kontakt telefoniczny
  Kontakt e-mail