20 LAT doświadczenia w branży laboratoryjnej. 30.000 PRODUKTÓW w stałej ofercie.

O firmie

Bionovo
Bionovo

BIONOVO BIORESEARCH EQUIPMENT BIOCHEMICALS

Jesteśmy kompleksowym dostawcą specjalistycznego sprzętu i artykułów laboratoryjnych oraz odczynników do badań naukowych. Działamy na polskim rynku od 20 lat. Długoletnie doświadczenie, zaangażowanie wysoko wykwalifikowanej kadry oraz solidność w podejściu do każdego Klienta i jego potrzeb to tylko niektóre elementy wyróżniające Bionovo na rynku.

Stale współpracujemy z renomowanymi ośrodkami naukowo-badawczymi i odbiorcami instytucjonalnymi w całym kraju. Do grona naszych Klientów należą uczelnie wyższe, instytuty naukowo – badawcze, służby sanitarne i ochrony środowiska, laboratoria kryminalistyczne, medyczne, wojskowe a także przedsiębiorstwa przemysłowe.

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI DZIĘKI ZASTOSOWANIU NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM

Regularnie poszerzana oferta handlowa firmy oraz dążenie do sprostania coraz wyższym wymaganiom naszych Klientów skłoniły nas do stworzenia nowoczesnej i komfortowej bazy biurowo-magazynowej.

Wdrożenie nowoczesnych narzędzi informatycznych w obszarach obsługi Klienta i zarządzania magazynem umożliwiło nam osiągnięcie wysokich standardów świadczonych usług, a także powiększenie gamy towarów stale dostępnych w naszym magazynie.

Bionovo
Bionovo