Podkategorie

  Szczotki, pędzle, odkurzacze – charakterystyka:

  Szczotki, zmiotki, pędzle, szufelki i odkurzacze to wyposażenie dodatkowe laboratorium, które pozwala na utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

  np. przy naważkach substancji lub podczas przygotowywania roztworów i rozcieńczeń. Szkło laboratoryjne oraz wszelki sprzęt badawczy muszą być utrzymane w odpowiednim stanie, stąd w każdym takim miejscu niezbędne są odpowiednio dopasowane artykuły czyszczące – szczotki laboratoryjne, pędzle i pałeczki.

  Szczotki, pędzle, odkurzacze – zastosowanie:

  – pędzle, pałeczki czyszczące – antystatyczne, do różnych zastosowań, np. czyszczenia powierzchni i obszarów trudnodostępnych, wrażliwych przedmiotów oraz instrumentów optycznych. Dostępne są pędzle wykonane z naturalnego bądź sztucznego włosia.

  – szczotki laboratoryjne – różnego typu, kształtu i przeznaczenia, nadają się do czyszczenia naczyń laboratoryjnych i probówek, a także węży czy biuret. Wykonane są z naturalnej szczeciny. Dostępne są także szczotki z włosiem z brązu lub mosiądzu, pozwalają na dokładnie usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, odporne chemicznie.

  – zmiotki, szufelki, odkurzacze – przydatne w laboratorium, wytrzymałe chemicznie, idealnie sprawdzają się podczas usuwania okruchów, kurzu, pyłu czy cieczy.


  Kontakt telefoniczny
  Kontakt e-mail