• Statyw na kuwety Eppendorf Cuvette Rack - 1
  Statyw na kuwety Eppendorf Cuvette RackEppendorf195,94 

  Statywy na kuwety Eppendorf Cuvette Rack umożliwiają bezpiecznie przechowywanie do 30 kuwet. Posiadają antypoślizgowe, silikonowe nóżki oraz numerowane stanowiska. Falista konstrukcja pozwala na łatwy dostęp i czytelną identyfikację próbek. Wykonane z wysokiej jakości polipropylenu. Mogą być przechowywane piętrowo i są kompatybilne z systemem statywów Eppendorf Tube Rack. Autoklawowalne.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Ilość miejsc Nr producenta Szt./Op. Cena nettoIlość
  Statyw na kuwety Eppendorf Cuvette Rack - k-0778 - statywy-na-kuwety-eppendorf-cuvette-rack - 30-miejsc - 0030-119-851 - 2-sztK-0778Statywy na kuwety Eppendorf Cuvette Rack30 miejsc0030 119.8512 szt.195,94 
  -
  +
 • Statyw do kuwet firmy BRAND
  Statyw do kuwetBrand60,70 

  Statyw na kuwety spektrofotometryczne. Wykonany z PP. Odporny na temperaturę 121°C do 20 min. Przeznaczony na 16 kuwet.

  Wymiary (dł. x szer.x wys.): 210 x 68 x 35 mm.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Statyw do kuwet - b-0107 - statyw-do-kuwet-firmy-brandB-0107Statyw do kuwet firmy BRAND60,70 
  -
  +
 • Stojak na kuwety
  Stojak na kuwetyKartell24,15 

  Stojak na dwanaście kuwet. Wykonany z PE. Otwory na kuwety ułożone przemiennie z niewielkim wgłębieniem dla lepszej obserwacji zawartości.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Stojak na kuwety - b-1140 - stojak-na-kuwetyB-1140Stojak na kuwety24,15 
  -
  +
 • Statywy na kuwety
  Statywy na kuwetyBel-Art166,09 

  Statywy przeznaczone do bezpiecznego przechowywania kuwet do spektrofotometrii. Wykonane z polipropylenu. Przystosowane do kuwet o grubości 10 mm. Nie powodują zarysowań na powierzchni kuwet. Zapewniają zminimalizowany bezpośredni kontakt kuwet z powierzchnią statywu (jedynie krawędzie kuwet stykają się ze statywem). Możliwość autoklawowania w temp. do 121°C.

  Miniatura Nr-art. Nazwa Model Cena nettoIlość
  Statywy na kuwety - 6-2230 - statyw-z-pp-na-kuwety - a6-2230Statyw z PP na kuwetyA166,09 
  -
  +
  Statywy na kuwety - 6-2231 - statyw-z-pp-na-kuwety - b6-2231Statyw z PP na kuwetyB166,09 
  -
  +

Statywy i pudełka na kuwety – charakterystyka
Statywy i pudełka na kuwety przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania i transportu kuwet spektrofotometrycznych. Nadają się zarówno do magazynowania kuwet plastikowych, jak również do kuwet szklanych i kwarcowych.


Statywy i pudełka na kuwety – podział i zastosowanie
Statywy na kuwety – przeznaczone są do przechowywania kuwet spektrofotometrycznych. Sprawdzą się także do ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Do szczególnie wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne kuwet kwarcowych posiadamy w ofercie specjalnie zaprojektowane statywy do kuwet, w których bezpośredni kontakt fizyczny kuweta-statyw ograniczony jest do minimum. W takich statywach kuweta kwarcowa styka się ze statywem wyłącznie krawędziami, co zapobiega przypadkowemu zarysowaniu kuwety.

Pudełka na kuwety – nie tylko bezpiecznie przechowują kuwety spektrofotometryczne, ale również idealnie zabezpieczają je przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby wpłynąć na wynik eksperymentu. Pudełka do kuwet spektrofotometrycznych posiadają wygodne pokrywki i często wyjmowane wkłady, ponadto mogą być bezpiecznie ustawiane w stosy, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca w laboratorium.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail