Statywy i pudełka na kuwety – charakterystyka
Statywy i pudełka na kuwety przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania i transportu kuwet spektrofotometrycznych. Nadają się zarówno do magazynowania kuwet plastikowych, jak również do kuwet szklanych i kwarcowych.


Statywy i pudełka na kuwety – podział i zastosowanie
Statywy na kuwety – przeznaczone są do przechowywania kuwet spektrofotometrycznych. Sprawdzą się także do ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Do szczególnie wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne kuwet kwarcowych posiadamy w ofercie specjalnie zaprojektowane statywy do kuwet, w których bezpośredni kontakt fizyczny kuweta-statyw ograniczony jest do minimum. W takich statywach kuweta kwarcowa styka się ze statywem wyłącznie krawędziami, co zapobiega przypadkowemu zarysowaniu kuwety.

Pudełka na kuwety – nie tylko bezpiecznie przechowują kuwety spektrofotometryczne, ale również idealnie zabezpieczają je przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby wpłynąć na wynik eksperymentu. Pudełka do kuwet spektrofotometrycznych posiadają wygodne pokrywki i często wyjmowane wkłady, ponadto mogą być bezpiecznie ustawiane w stosy, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca w laboratorium.

 

Produkty z tej kategorii

 • Pudełko na kuwety – Heathrow Scientific
  Pudełko na kuwety - 12-miejscowe Heathrow Scientific 84,00 

  Pudełko na dwanaście kuwet o grubości zewnętrznej do 12,5 mm i maksymalnej wysokości do 60 mm. Wykonane z autoklawowalnego PP, posiada wyjmowany wkład oraz zatrzaskową pokrywę. Pudełka mogą być ustawiane stosy.
  [ zobacz więcej ]

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Pudełko na kuwety - 12-miejscowe - b-1080 - pudelko-na-kuwetyB-1080Pudełko na kuwety 84,00 
  -
  +
 • Statyw do kuwet firmy BRAND
  Statyw do kuwet Brand 45,60 

  Statyw na kuwety firmy BRAND. Wykonany z PP. Odporny na temperaturę 121 °C do 20 min. Przeznaczony na 16 kuwet dł. x szer.x wys.: 210 x 68 x 35 mm. [ zobacz więcej ]

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Statyw do kuwet - b-0107 - statyw-do-kuwet-firmy-brandB-0107Statyw do kuwet firmy BRAND 45,60 
  -
  +
 • Stojak na kuwety
  Stojak na kuwety Kartell 19,00 

  Stojak na dwanaście kuwet. Wykonany z PE. Otwory na kuwety ułożone przemiennie z niewielkim wgłębieniem dla lepszej obserwacji zawartości. [ zobacz więcej ]

  Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
  Stojak na kuwety - b-1140 - stojak-na-kuwetyB-1140Stojak na kuwety 19,00 
  -
  +
 • Statywy na kuwety
  Statywy na kuwety Bel-Art 135,66 

  Statywy przeznaczone do bezpiecznego przechowywania kuwet do spektrofotometrii. Wykonane z polipropylenu. Przystosowane do kuwet o grubości 10 mm. Nie powodują zarysowań na powierzchni kuwet. Zapewniają zminimalizowany bezpośredni kontakt kuwet z powierzchnią statywu (jedynie krawędzie kuwet stykają się ze statywem). Możliwość autoklawowania w temp. do 121°C.
  [ zobacz więcej ]

  Miniatura Nr-art. Nazwa Model Cena nettoIlość
  Statywy na kuwety - 6-2230 - statyw-z-pp-na-kuwety - a6-2230Statyw z PP na kuwetyA 135,66 
  -
  +
  Statywy na kuwety - 6-2231 - statyw-z-pp-na-kuwety - b6-2231Statyw z PP na kuwetyB 135,66 
  -
  +

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail