Produkty z tej kategorii

Statywy i pudełka na kuwety – charakterystyka
Statywy i pudełka na kuwety przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania i transportu kuwet spektrofotometrycznych. Nadają się zarówno do magazynowania kuwet plastikowych, jak również do kuwet szklanych i kwarcowych.


Statywy i pudełka na kuwety – podział i zastosowanie
Statywy na kuwety – przeznaczone są do przechowywania kuwet spektrofotometrycznych. Sprawdzą się także do ich zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Do szczególnie wrażliwych na uszkodzenia mechaniczne kuwet kwarcowych posiadamy w ofercie specjalnie zaprojektowane statywy do kuwet, w których bezpośredni kontakt fizyczny kuweta-statyw ograniczony jest do minimum. W takich statywach kuweta kwarcowa styka się ze statywem wyłącznie krawędziami, co zapobiega przypadkowemu zarysowaniu kuwety.

Pudełka na kuwety – nie tylko bezpiecznie przechowują kuwety spektrofotometryczne, ale również idealnie zabezpieczają je przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, które mogłyby wpłynąć na wynik eksperymentu. Pudełka do kuwet spektrofotometrycznych posiadają wygodne pokrywki i często wyjmowane wkłady, ponadto mogą być bezpiecznie ustawiane w stosy, co pozwala na znaczne zaoszczędzenie miejsca w laboratorium.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail