Produkty z tej kategorii

Elektrody i akcesoria – charakterystyka

Elektrody i akcesoria do nich wykorzystywane są w pomiarach pH, będącego miarą kwasowości lub zasadowości roztworów wodnych. Występują jako półogniwa – wtedy do pomiaru niezbędne jest korzystanie z oddzielnej sondy odniesienia – bądź elektrody zespolone (ogniwa pomiarowe).

Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiarową, wygodną konserwacją, długą żywotnością, dedykowane do różnych zastosowań. Standardowe elektrody posiadają kabel ekranowy zakończony wtyczką BNC. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama akcesoriów takich jak płyny buforowe, statywy czy uchwyty.

Elektrody i akcesoria – zastosowanie:

– standardowe elektrody pH – wykonane m.in. z tworzywa sztucznego (twardy korpus zapewnia przewagę w stosunku do elektrod szklanych), gwarantują stabilność pomiarową, przeznaczone do powszechnego użytku i zastosowań w terenie, wykorzystywane w przemyśle chemicznym, inżynierii przemysłowej ścieków, galwanizacji, elektrowniach i spalarniach odpadów,

– akcesoria – statywy, uchwyty, butelki do przechowywania elektrod, chronią nie tylko przed wysychaniem, ale także zabezpieczają przed rozbiciem przy niewłaściwym przechowywaniu, otwór oferowanych butelek pasuje do większości powszechnie używanych elektrod.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail