Elektrody i akcesoria – charakterystyka

Elektrody i akcesoria do nich wykorzystywane są w pomiarach pH, będącego miarą kwasowości lub zasadowości roztworów wodnych. Występują jako półogniwa – wtedy do pomiaru niezbędne jest korzystanie z oddzielnej sondy odniesienia – bądź elektrody zespolone (ogniwa pomiarowe).

Charakteryzują się wysoką dokładnością pomiarową, wygodną konserwacją, długą żywotnością, dedykowane do różnych zastosowań. Standardowe elektrody posiadają kabel ekranowy zakończony wtyczką BNC. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama akcesoriów takich jak płyny buforowe, statywy czy uchwyty.

Elektrody i akcesoria – zastosowanie:

– standardowe elektrody pH – wykonane m.in. z tworzywa sztucznego (twardy korpus zapewnia przewagę w stosunku do elektrod szklanych), gwarantują stabilność pomiarową, przeznaczone do powszechnego użytku i zastosowań w terenie, wykorzystywane w przemyśle chemicznym, inżynierii przemysłowej ścieków, galwanizacji, elektrowniach i spalarniach odpadów,

– akcesoria – statywy, uchwyty, butelki do przechowywania elektrod, chronią nie tylko przed wysychaniem, ale także zabezpieczają przed rozbiciem przy niewłaściwym przechowywaniu, otwór oferowanych butelek pasuje do większości powszechnie używanych elektrod.


twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail