Adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly®

Adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly®

Original price was: 41,40 zł.Current price is: 39,33 zł.

Sterylne adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly® z przyłączem Multi-Adapter. Umożliwiają dopasowanie ze zwykłą strzykawką z przyłączem Luer (również probówko-strzykawkami Monovette® do gazometrii). Pakowane pojedynczo, dostępne w opakowaniach po 100 sztuk.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Przeznaczenie Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly® - j-6115 - adaptery-membranowe - 100-szt - 14-1112 - igly-s-monovette-i-multifly J-6115IVD / j6115ivdAdaptery membranoweigły S-Monovette® i Multifly®100 szt.14.1112 / 141112 Original price was: 41,40 zł.Current price is: 39,33 zł.
-
+

Adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly® z przyłączem Multi-Adapter. Umożliwiają bezpieczne i skuteczne dopasowanie igieł do różnych systemów męskich Luer (jak np. probówko-strzykawki Monovette® do gazometrii, zwykła strzykawka).

Gotowe do natychmiastowego użycia, co oszczędza czas personelu medycznego i zapewnia wygodę w procesie próbkowania. Wykonane z wysokiej jakości polietylenu o wysokiej gęstości (HDPE) zapewniającego wytrzymałość i niezawodność. Posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyrób medyczny do diagnostyki in vitro).

Adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i igieł Multifly® są wolne od pirogenów i endotoksyn. Dostarczane w sterylnym opakowaniu, oferowane w kompletach zawierających 100 sztuk.

 

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail