Aspirator QuikSip™ BT

Aspirator QuikSip™ BT

Nasadka na butelki – urządzenie odsysające QuikSip™ jest przeznaczone do pewnego i szybkiego odsysania mediów w biologii, chemii spożywczej oraz medycynie.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Aspirator QuikSip™ BT - k-3610 - aspirator-quiksip-bt-kompletny-zestaw K-3610k3610Aspirator QuikSip™ BT (kompletny zestaw) Produkt wycofany
-
+
Aspirator QuikSip™ BT - k-3611 - 8-kanalowy-rozdzielacz-do-urzadzenia-quiksip K-3611k36118-kanałowy rozdzielacz do urządzenia QuikSip™ 46,46 
-
+

Nasadka na butelki – urządzenie odsysające QuikSip jest przeznaczone do pewnego i szybkiego odsysania mediów w biologii, chemii spożywczej oraz medycynie.

• Zapewnia bezpieczne usuwanie resztek cieczy (poj. odsysania maks. 25 ml na suw), np. buforów biologicznych, pożywek, rozpuszczalników polarnych i roztworów wodnych.
• Nie wymaga użycia pompy próżniowej.
• Jednostka cell-culture umożliwia łatwą regulację odsysania.
• Możliwość stosowania z jednokanałową lub opcjonalną 8-kanałową jednostką pipetującą.
• Do użycia z końcówkami pipet, pipetami kapilarnymi oraz pipetami Pasteura ze szkła.
• Adapter i wąż ssący jednostki cell-culture mogą być autoklawowane w temperaturze 121°C (2 bar), zgodnie z normą DIN EN 285; jednostka dozująca i pompująca nie są autoklawowalne.

Zakres dostawy
1 aspirator QuikSip™ BT, 1 jednostka cell-culture łącznie z wężem ssącym i 3 adapterami, instrukcja obsługi, zapasowa jednostka dozująca i 2 adaptery z PP (GL 45/32 i GL 45/S 40).

Wyposażenie opcjonalne (prosimy zamawiać osobno)
8-kanałowy rozdzielacz do urządzenia QuikSip. Wykonany z PP. Do węży o śr. wew. 5-6 mm. Autoklawowalny w temperaturze 121°C.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail