Bezpieczne igły motylkowe Multifly® na posiew – przyłącze Multi-Adapter

Bezpieczne igły motylkowe Multifly® na posiew – przyłącze Multi-Adapter

Original price was: 407,10 zł.Current price is: 386,75 zł.

Bezpieczne igły motylkowe Multifly® zakończone Multi-Adapterem kompatybilnym z probówko-strzykawkami S-Monovette®. Zaprojektowane do pobierania krwi na posiew. Z odkręcanym drenem prowadzącym.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Kod barwny Średnica Długość Dł. drenu Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Bezpieczne igły motylkowe Multifly® na posiew - przyłącze Multi-Adapter - j-6068 - bezpieczne-igly-motylkowe-multifly-na-posiew - zielony - 08-mm - 19-mm - 200-mm - 120-szt - 85-1638-200 J-6068 / j6068Bezpieczne igły motylkowe Multifly® na posiewzielony0,8 mm19 mm200 mm120 szt.85.1638.200 / 851638200 Original price was: 407,10 zł.Current price is: 386,75 zł.
-
+

Bezpieczne igły Safety-Multifly® firmy Sarstedt są przeznaczone do jednorazowego użycia w warunkach trudnodostępnych żył np. powierzchniowych. Składają się z medycznej jednorazowej igły ze stali nierdzewnej i elastycznej rurki – drenu o długości 200 mm, zakończonej złączem do Multi-Adapter. Z myślą o wykonywaniu posiewów przyłączony dren prowadzący można odkręcić. Igła ze średnicą zewnętrzną 21 G (0,8 mm), o długości ¾ cala (19 mm) została zaostrzona w trzech płaszczyznach. Kształt ostrza powoduje znacznie mniejszy opór tkanek przy wkłuciu, co w znaczący sposób minimalizuje ból. Na łączeniu zamontowano osłonkę igły z uchwytem w kształcie motylka. Wkłucie przy uchwyconych od góry kolorowych skrzydełkach powoduje bezpieczne przebicie pod płaskim kątem. Maksymalna objętość odpowietrzania igieł z wężykiem o długości 200 mm to 0,300 ml. Użytkownik może obserwować na bieżąco, czy pobieranie przebiega prawidłowo. Natychmiast po pobraniu krwi należy nasunąć na ostrze osłonkę, zmniejszając ryzyko przypadkowego zakłucia.

Bezpieczne igły motylkowe Multifly® są zgodne z odpowiednimi wymaganiami rozporządzenia (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych (MDR). Wyprodukowane z materiałów niezawierających DEHP i lateksu. Sterylizowane gazowo. Nie zawierają pirogenów. Skrzydełka zgodnie z kodem barwnym normy ISO 6009 wykonano z tworzywa w kolorze zielonym. Oferowane w opakowaniach po 120 sztuk, indywidualnie zapakowane w blistry.

Bezpieczne igły motylkowe Multifly® na posiew należy stosować do podłączenia z akcesoriami posiadającymi złącze do Multi-Adaptera, takimi jak probówko-strzykawki S-Monovette®.
W ofercie posiadamy ponadto bezpieczne igły motylkowe Multifly® z przyłączem Multi-Adapter oraz z przyłączem Luer.
Dodatkowo można zakupić adaptery membranowe do igieł S-Monovette® i Multifly® z przyłączem Multi-Adapter, umożliwiające dopasowanie ze zwykłą strzykawką z przyłączem Luer (również z probówko-strzykawkami Monovette® do gazometrii).

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail