Blok grzewczy z pokrywą Ohaus – cyfrowy

Blok grzewczy z pokrywą Ohaus – cyfrowy

Original price was: 6320,00 zł.Current price is: 5561,60 zł.

Dwumiejscowy, cyfrowy blok grzewczy Ohaus wyposażony w podgrzewaną pokrywę, dzięki której zminimalizowana jest kondensacja próbek. Urządzenie umożliwia ogrzewanie próbek w temperaturze od 5°C powyżej temperatury otoczenia do 100°C. Wyposażone w timer, panel dotykowy oraz 2 wyświetlacze LED. Dzięki wysokiej stabilności temperatury blok grzewczy Ohaus zapewnia powtarzalne wyniki badań. W ofercie dostępna jest również szeroka gama akcesoriów.

Blok dostarczany jest bez wkładów.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Model Liczba miejsc Zakres temp. Cena nettoIlość
Blok grzewczy z pokrywą Ohaus - cyfrowy - h-3037 - blok-grzewczy-z-pokrywa-cyfrowy - hb2dghl - 2-miejsca - do-100c-2 H-3037 / h3037Blok grzewczy z pokrywą - cyfrowyHB2DGHL2 miejscado +100°C Original price was: 6320,00 zł.Current price is: 5561,60 zł.
-
+

Uniwersalny blok grzewczy z pokrywą Ohaus stworzony jest do codziennej, wydajnej pracy w laboratorium. Urządzenie to gwarantuje stabilną i wyrównaną temperaturę, co przekłada się na wiarygodnie i powtarzalne wyniki. Model ten posiada drugi, dodatkowy moduł grzewczy w pokrywie, który minimalizuje kondensację próbek. Obudowa jest wykonana ze stali malowanej proszkowo. Cyfrowy blok grzewczy Ohaus wyposażony jest w intuicyjne panele dotykowe do programowania czasu i temperatury. Wartości te prezentowane są na 2 niezależnych wyświetlaczach LED. Temperaturę urządzenia można ustawiać do wartości 100°C, natomiast timer można programować od 1 s do 160 h. Ponadto cyfrowe bloki grzewcze Ohaus posiadają funkcję jednopunktowej kalibracji (wymagane jest wtedy zastosowanie zewnętrznego czujnika temperatury). Umożliwia ona dopasowanie wskazań wyświetlacza bloku grzewczego do znanego wzorca temperatury dla 3 wartości zadanych temperatur. Po przekroczeniu temperatury 40°C włącza się kontrolka „Caution Hot” sygnalizująca wysoką temperaturę wkładów.

W przypadku cyfrowego bloku grzewczego z pokrywą można stosować jednocześnie 2 różne wkłady. Są one proste w użyciu, ich wymiana nie wymaga narzędzi. Szeroka gama dostępnych wkładów zapewnia wyjątkowo precyzyjne dopasowanie do używanych w laboratorium probówek, fiolek, płytek czy kuwet. Bliski kontakt naczynia z wkładem gwarantuje maksymalne zatrzymanie ciepła. Zwiększa się tym samym wydajność podgrzewania.

Blok grzewczy sprzedawany jest bez wkładów.

Parametr

HB2DGHL

Zakres temperatury grzania
temp. otoczenia +5°C do +100°C
Dokładność nastawienia temperatury
0,1°C
Stabilność w temp. 37°C ±0,1°C
Stabilność w bloku w temp. 37°C ±0,1°C
Czas nagrzewania do 100°C
≤30 min
Liczba miejsc na wkłady 2
Wymiary (szer. x dł. x wys.) 20,3 x 39,1 x 17,8 cm
Masa netto 3,1 kg
Zasilanie 230 V, 1,65 A, 50/60 Hz
Moc 400 W
Środowisko pracy od 18°C do 33°C, wilgotność względna 20%-80%, bez kondensacji

Akcesoria

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail