Chusteczki Medisept do dezynfekcji rąk i powierzchni

Chusteczki Medisept do dezynfekcji rąk i powierzchni

19,24 

Wysokiej jakości, alkoholowe chusteczki przeznaczone do higienicznej dezynfekcji rąk oraz wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Skuteczne wobec wirusów takich jak HBV, HCV, HIV, Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, Ebola, wirus grypy A, B, C, Herpes simplex.

Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Chusteczki Medisept do dezynfekcji rąk i powierzchni - p-2207 - chusteczki-medisept-do-dezynfekcji-rak-i-powierzchni - 50-szt P-2207Chusteczki Medisept do dezynfekcji rąk i powierzchni50 szt. 19,24 
-
+

MEDISEPT to wysokiej jakości chusteczki nasączone alkoholem przeznaczone do dezynfekcji rąk, małych powierzchni oraz sprzętu. Dezynfekcja higieniczna następuje już w 30 sekund po użyciu. Chusteczki mogą być stosowane do klamek, blatów, uchwytów, powierzchni siedzisk. Opakowanie typu flow pack z twardym, samoprzylepnym okienkiem gwarantuje stałą wilgotność chusteczek po otwarciu. Chusteczki mają przyjemny świeży zapach. Ze względu na przeznaczenie do skóry produkt zawiera w składzie glicerynę – środek nawilżający.

Cechy produktu:

  • Przebadany zgodnie z nowymi normami dla środków dezynfekcyjnych
  • Dezynfekcja higieniczna w 30 sek. (płyn nasączający przebadany zgodnie z normą EN 1500)
  • Wysokiej jakości chusteczka o gramaturze 50 g/m²
  • Wydajność jednej chusteczki wynosi 0,5 m² przy podwójnym przetarciu (* Test wykonano w oparciu o metodykę normy EN 16615 dla testu czteropolowego, na porowatej powierzchni, w temp. 24°C)
  • Rozmiar chusteczki 190 x 150 mm

Sposób użycia: Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią ręce lub powierzchnię. Dokładnie zamknąć opakowanie. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 21 dni. Nie używać jeśli chusteczka jest sucha.

Skład: 50 sztuk zawiera:
178 g roztworu nasączającego.

Skład: 100 g roztworu zawiera:
Propan-2-ol 60 g, kwas d-glukonowy, związek z N,N’’-bis(4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13- tetraazatetradekanodiamidyną
(2:1) 0,5 g.

Dezynfekcja Medisept jest skuteczna wobec koronawirusa.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail