Cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro

Cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro

3552,12 

Bezpieczne i wydajne, cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital z zewnętrznym termoregulatorem VTF lub VTF EVO. Posiada funkcję timera (1 min – 99 h), a także możliwość zmiany kierunku mieszania. Mieszadło posiada intuicyjny i łatwy do odczytania wyraźny wyświetlacz LED (czarne tło + białe parametry). Podświetlane ikony informują użytkownika o podłączeniu sondy, rozpoczęciu grzania, wartości temperatury, funkcji timera czy funkcji zmiany kierunku mieszania.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pręd. obrotowa Maks. obj. cieczy Wymiary (szer. x wys. x gł.) Cena nettoIlość
Cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro - b-8235 - mieszadlo-magnetyczne-z-grzaniem-arex-6-digital-pro-z-termoregulatorem-vtf-i-pretem-statywu - 30-1700-obr-min - 20-l - 160-x-105-x-280-mm B-8235 / b8235Mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro z termoregulatorem VTF i prętem statywu30-1700 obr./min20 l160 x 105 x 280 mm 3552,12 
-
+
Cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro - b-8236 - mieszadlo-magnetyczne-z-grzaniem-arex-6-digital-pro-z-termoregulatorem-vtf-evo-pretem-statywu-i-databox - 30-1700-obr-min - 20-l - 160-x-105-x-280-mm B-8236 / b8236Mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro z termoregulatorem VTF EVO, prętem statywu i Databox30-1700 obr./min20 l160 x 105 x 280 mm Produkt wycofany
-
+

Bezpieczne i wydajne, cyfrowe mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro z zewnętrznym termoregulatorem VTF lub VTF EVO. Posiada funkcję timera (1 min – 99 h), a także możliwość zmiany kierunku mieszania. Mieszadło posiada intuicyjny i łatwy do odczytania wyraźny wyświetlacz LED (czarne tło + białe parametry). Płyta grzewcza wykonana jest ze stopu aluminium (jest to gwarancją jednorodności temperatury oraz szybkiego przenikania ciepła) powleczonego dodatkowo cienką warstwą ceramiki (co gwarantuje większą odporność chemiczną i mechaniczną). Regulacja temperatury jest wyjątkowo dokładna, stabilna i szybka. Podświetlane ikony informują użytkownika o podłączeniu sondy, rozpoczęciu grzania, wartości temperatury, funkcji timera czy funkcji zmiany kierunku mieszania. Pracą mieszadła sterują dwa pokrętła – jedno steruje temperaturą, drugie funkcją grzania. Jednoczesne naciśnięcie obu pokręteł pozwala ponadto na dostęp do menu zaawansowanego.

Mieszadło magnetyczne z grzaniem AREX-6 Digital Pro wyposażony jest w 2 niezależne obwody bezpieczeństwa, które chronią mieszane medium przed przegrzaniem. Podświetlana ikona ostrzega, gdy temperatura płyty przekroczy 50°C. Probe Detector Alarm wykrywa czy czujnik temperatury jest zanurzony w medium – jeśli nie zostanie to wykryte, grzanie jest wyłączane.

 

VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ±0,5°C w zakresie -10 do 300°C. Precyzyjny, niezawodny i elastyczny w użytkowaniu dzięki technologii Fuzzy Logic. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. VTF Digital posiada cyfrowy timer (możliwość nastawienia do 24h59m).

Termoregulator VTF Digital został wyposażony w innowacyjny system upraszczający instalację na statywie, co ułatwia pozycjonowanie sondy Pt100 w naczyniu. Posiada dwa zaciski umożliwiające regulację wysokości na statywie, a także przesuwny zacisk umożliwiający regulację w poziomie.

 

VTF EVO Digital + bezprzewodowy DataboxTM

Posiada wszystkie cechy VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400°C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego DataboxTM możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera. Możliwe jest ponadto sterowanie nie tylko jednym, ale i większą ilością mieszadeł jednocześnie za pomocą jednego DataboxTM.

Zarządzanie termoregulacją możliwe jest dzięki oprogramowaniu TEMPSoft™, które jest bardzo intuicyjne i pozwala na prowadzenie dzienników temperatury bezpośrednio w komputerze. Umożliwia pełną kontrolę nad aktywnością, a także wyświetlenie jej na wykresie w czasie rzeczywistym. Za pomocą TEMPSoft™ możliwe jest ustawienie różnych temperatur w wielu przedziałach czasowych.

Paramertr Wartość
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 160 x 105 x 280 mm
Prędkość 30-1700 obr./min
Maks. obj. mieszanej cieczy (wody): 20 l
Materiał, z którego wykonana jest płyta robocza aluminium z powłoką ceramiczną
Średnica płyty roboczej 135 mm
Ciężar 2,6 kg
Klasa ochrony IP 42
Zakres temperatur temp. pokojowa – 370°C
Dokładność temperatur ± 0,5°C
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail