Czasomierz Time Tracker™

Czasomierz Time Tracker™

336,68 

Czasomierz, który ubarwi każde laboratorium. Emituje światło o określonej barwie w zależności od czasu, jaki pozostał do zakończenia odliczania (zielone – ponad połowa zadanego czasu, żółte – pozostała mniej niż połowa zadanego czasu, czerwone – ustawiony czas upłynął). Umożliwia kontrolowanie czasu, jaki pozostał do zakończenia procesu nawet z większej odległości.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Model Cena nettoIlość
Czasomierz Time Tracker™ - l-1311 - czasomierz-time-tracker - panel-i-wyswietlacz-od-gory L-1311 / l1311Czasomierz Time Tracker™panel i wyświetlacz od góry 336,68 
-
+

Czasomierz, który ubarwi każde laboratorium. Emituje światło o określonej barwie w zależności od czasu, jaki pozostał do zakończenia odliczania (zielone – ponad połowa zadanego czasu, żółte – pozostała mniej niż połowa zadanego czasu, czerwone – ustawiony czas upłynął). Umożliwia kontrolowanie czasu, jaki pozostał do zakończenia procesu nawet z większej odległości. Wyposażony w czytelny, dwuliniowy wyświetlacz LCD (wysokość znaków: 8 mm). Możliwość łatwego programowania czasu i wyboru jednego z sześciu rożnych alarmów dźwiękowych sprawia, że sprawdzi się w każdym laboratorium.

Wymiary modelu L-1311 (śr. x wys.): 85 x 190 mm.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail