Dozownik HandyStep®S

Dozownik HandyStep®S

917,14 

Dozownik ręczny idealny do seryjnego pipetowania. Za pomocą różnych rozmiarów końcówek PD-Tips o pojemności od 0,1 ml do 50 ml można pipetować pojemności od 2 µl do 5 ml w maks. 49 krokach, bez ponownego napełniania. Gwarantuje doskonałą precyzję, nawet przy bardzo małych objętościach. Nadaje się do użytkowania zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Nr producenta Cena nettoIlość
Dozownik HandyStep®S - k-0825 - dozownik-handystep-s - 705110 K-0825Dozownik HandyStep® S705110 917,14 
-
+

Dozownik ręczny idealny do seryjnego pipetowania. Za pomocą różnych rozmiarów końcówek PD-Tips o pojemności od 0,1 ml do 50 ml można pipetować pojemności od 2 µl do 5 ml w maks. 49 krokach, bez ponownego napełniania. Gwarantuje doskonałą precyzję, nawet przy bardzo małych objętościach. Nadaje się do użytkowania zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne. Możliwy do obsługi jedną ręką, nawet w rękawiczkach. Ergonomiczny, z podpórką palca, umożliwia długie pipetowanie bez zmęczenia. Bezkontaktowe usuwanie końcówek za pomocą przycisku pozwala zmniejszyć ryzyko kontaminacji i zwiększa bezpieczeństwo pracy. Urządzenie nadaje się również do pipetowania mediów o wysokiej lepkości, znacznej prężności par bądź pieniących się.

Posiada deklarację zgodności z CE-IVD.

Dostarczany z uchwytem do mocowania na ścianie, certyfikatem jakości oraz deklaracją zgodności oraz trzema końcówkami: 0,1 ml, 1 ml i 10 ml.

Zakres temperatur roboczych: od +15 ºC do +40 ºC

Odpowiednie końcówki PD-Tips do dozowników strzykawkowych – Brand należy zamawiać osobno.

Powiązane produkty

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail