Dozownik ręczny Multipette® M4

Dozownik ręczny Multipette® M4

1728,34 

Następca modelu Multipete Plus. Precyzyjny dozownik manualny, przeznaczony do szybkiego szeregowego pipetowania. Dozowanie odbywa się na zasadzie wyporu bezpośredniego, co gwarantuje precyzję i powtarzalność w odmierzaniu objętości, niezależnie od parametrów cieczy (gęstości, lepkości, lotności). Do 100 dozowań przy jednym napełnieniu zapewnia sprawną pracę w długich seriach.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Nr producenta Cena nettoIlość
Dozownik ręczny Multipette® M4 - k-2605 - dozownik-multipette-m4 - 4982-000-012 K-2605Dozownik Multipette® M44982 000.012 1728,34 
-
+

Następca modelu Multipete Plus. Precyzyjny dozownik manualny, przeznaczony do szybkiego szeregowego pipetowania. Dozowanie odbywa się na zasadzie wyporu bezpośredniego, co gwarantuje precyzję i powtarzalność w odmierzaniu objętości, niezależnie od parametrów cieczy (gęstości, lepkości, lotności). Do 100 dozowań przy jednym napełnieniu zapewnia sprawną pracę w długich seriach. Licznik kroków, wskazujący liczbę wykonanych dozowań pozwala uniknąć błędów, nawet w przypadku zakłóceń pracy. Z uproszczonym systemem ustawiania pojemności. Możliwe jest ustawienie 112 różnych objętości w zakresie od 1 µl do 10 ml. Nadaje się do precyzyjnego dozowania lepkich roztworów (np. glicerol, olej) oraz cieczy o wysokim ciśnieniu pary (np. etanol, aceton), przy czym skutecznie uniemożliwia powstawanie aerozoli. Bezkontaktowe zakładanie i zdejmowanie końcówek umożliwia bezpieczną pracę. Specjalnie zaprojektowana strefa uchwytu gwarantuje wygodne ułożenie przyrządu w dłoni oraz zapewnia ergonomiczną pracę.

Powiązane produkty

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail