Dozowniki POCT do S-Monovette®

Dozowniki POCT do S-Monovette®

Original price was: 273,48 zł.Current price is: 259,81 zł.

Dozowniki POCT umożliwiają bezigłowe dozowanie z probówko-strzykawek S-Monovette®. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzięki zamkniętemu transferowi krwi. Pozwalają w higieniczny, skuteczny sposób przeprowadzać testy bezpośrednio w miejscu pobierania próbki.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Dozowniki POCT do S-Monovette® - j-6117 - dozowniki-poct-do-s-monovette - 100-szt - 14-1219 J-6117IVD / j6117ivdDozowniki POCT do S-Monovette®100 szt.14.1219 / 141219 Original price was: 273,48 zł.Current price is: 259,81 zł.
-
+

Dozowniki POCT zaprojektowane do pracy z probówko-strzykawkami do S-Monovette®. Można je łatwo i bezpiecznie podłączyć i odłączyć. Zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzięki zamkniętemu transferowi krwi. Przeznaczone do bezigłowego i higienicznego dozowania krwi. Stosując je w prawidłowy sposób, minimalizuje się ryzyko kontaminacji i zakażeń.

Dozowniki POCT pomagają w szybkim i higienicznym dozowaniu krwi, co jest istotne dla skutecznej opieki nad pacjentami. Znajdują zastosowanie w dziedzinie diagnostyki przyłóżkowej i pobierania próbek krwi. W diagnostyce przyłóżkowej szybkie i precyzyjne pomiary krwi są kluczowe dla diagnozy i leczenia pacjentów. Dozowniki POCT są niesterylne więc nie nadają się do stosowania w sterylnych procedurach. Pakowane pojedynczo w blistry i oferowane w kompletach po 100 sztuk.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail