Elektrolit do pH-metrów Testo

Elektrolit do pH-metrów Testo

142,00 

Uniwersalny żel z elektrolitem KCl do przechowywania elektrod wyprodukowany przez firmę Testo – opakowanie uzupełniające. Pozwala na uzupełnienie braków w roztworze do przechowywania elektrod pH-metrów różnych producentów.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Nr producenta Cena nettoIlość
Elektrolit do pH-metrów Testo - t-2157 - elektrolit-do-ph-metrow-testo - 50-ml - 0554-2318 T-2157t2157Elektrolit do pH-metrów Testo50 ml0554 231805542318 142,00 
-
+

Elektrolit do pH-metrów Testo zawierający KCl służy do przechowywania elektrod.

Oferujemy uniwersalny roztwór z elektrolitem KCl, który pozwoli na wygodne uzupełnienie braków w pojemniczkach/kapsułach ochronnych elektrod. Produkt dostępny jest w poręcznej butelce. Stworzony jako produkt uzupełniający szeroką gamę pH-metrów i akcesoriów marki Testo, ma zastosowanie uniwersalne do wszystkich rodzajów elektrod różnych producentów.

Przechowywanie elektrody w środowisku elektrolitu z KCl jest gwarancją wiarygodnych, powtarzalnych i dokładnych pomiarów. Odpowiednie postępowanie z wrażliwymi urządzeniami, jakimi są pH-metry, w tym przechowywanie elektrody w żelu z KCl zapobiegające wysuszaniu sondy, wydłuża żywotność urządzenia. Zapewnia również jego trwałość i znacząco obniża awaryjność.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail