Elektroniczna łaźnia chłodząca N°ICE

Elektroniczna łaźnia chłodząca N°ICE

Elektroniczna łaźnia lodowa, chłodząca za pomocą techniki Peltiera. Idealna do schładzania probówek i innych niewielkich naczyń laboratoryjnych nawet przez dłuższy czas. Czynnikiem chłodzącym są ceramiczne perełki, odporne na chemikalia oraz autoklawowalne (wielokrotnego użytku). Ich zastosowanie zmniejsza ryzyko kontaminacji próbek przez ciecz chłodzącą.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Elektroniczna łaźnia chłodząca N°ICE - k-9477 - laznia-chlodzaca-nice-z-perelkami-ceramicznymi-17-kg-i-wanna-termostatujaca K-9477 / k9477Łaźnia chłodząca N°ICE z perełkami ceramicznymi (1,7 kg) i wanną termostatującą Cena na zapytanie
-
+

Elektroniczna łaźnia lodowa, chłodząca za pomocą techniki Peltiera. Idealna do schładzania probówek i innych niewielkich naczyń laboratoryjnych nawet przez dłuższy czas. Czynnikiem chłodzącym są ceramiczne perełki, odporne na chemikalia oraz autoklawowalne (wielokrotnego użytku). Ich zastosowanie zmniejsza ryzyko kontaminacji próbek przez ciecz chłodzącą. Aby zaoszczędzić czas można inkubować perełki wraz z wanną termostatującą w lodówce i umieszczać je w łaźni gdy zajdzie taka potrzeba.
Łaźnia dostarczana jest w komplecie z perełkami ceramicznymi o średnicy 1,5-2,0 mm (1,7 kg) oraz z wanną termostatującą.

Dane techniczne:
Zakres temperatury: 0 – 40°C.
Dokładność: ±1°C.
Średnia szybkość chłodzenia od 20°C do 4°C: ok. 60 min.
Średnia szybkość chłodzenia od 20°C do 0°C: ok. 3-4 godz.
Maksymalna pojemność: ok. 60 probówek 1,5 ml.
Wymiary: 190 x 240 x 225 mm.
Wymiary wanny termostatującej: 155 x 108 x 70 mm.
Masa: 4,5 kg.
Zasilanie: 100-230 V, 50/60 Hz.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail