Elektroniczny miernik próżni DVR 2 pro – z wyświetlaczem cyfrowym

Elektroniczny miernik próżni DVR 2 pro – z wyświetlaczem cyfrowym

4880,62 

W pełni elektroniczny miernik próżni do pomiaru między ciśnieniem atmosferycznym a 1 mbar. Zintegrowany, pojemnościowy czujnik ciśnienia z ceramiki tlenku glinu, odporny na korozję, o znakomitej dokładności i wysokiej stabilności. Kombinacja cyfrowego i analogowego wskazania ciśnienia ułatwia szybkie wychwycenie tendencji oraz precyzyjny odczyt. Łatwy w obsłudze. Możliwość ustawienia jednostek pomiaru w tor, mbar i hPa.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zakres pomiaru Cena nettoIlość
Elektroniczny miernik próżni DVR 2 pro - z wyświetlaczem cyfrowym - b-0007 - elektroniczny-miernik-prozni-dvr-2-pro-z-wyswietlaczem-cyfrowym - 1060-1-mbar B-0007 / b0007Elektroniczny miernik próżni DVR 2 pro - z wyświetlaczem cyfrowym1060-1 mbar 4880,62 
-
+

W pełni elektroniczny miernik próżni do pomiaru między ciśnieniem atmosferycznym a 1 mbar. Zintegrowany, pojemnościowy czujnik ciśnienia z ceramiki tlenku glinu, odporny na korozję, o znakomitej dokładności i wysokiej stabilności. Kombinacja cyfrowego i analogowego wskazania ciśnienia ułatwia szybkie wychwycenie tendencji oraz precyzyjny odczyt. Łatwy w obsłudze. Możliwość ustawienia jednostek pomiaru w tor, mbar i hPa. Przyrząd wytrzymały mechanicznie, nie zawiera rtęci i kadmu. Możliwość eksploatacji bezsieciowej za pomocą baterii. Automatyczne wyłączanie wyświetlacza w dowolnie wybranym czasie, w przedziale 1-1000 min.
Dane techniczne 
Zakres pomiaru: 1060 – 1 mbar (hPa), 795 – 1 tor
Zasada pomiaru: pojemnościowy, niezależny od rodzaju gazu pomiar ciśnienia absolutnego
Wyświetlacz: cyfrowy i analogowy
Dokładność pomiaru: wahania temperatury: czujnik ciśnienia: zintegrowany, z ceramiki tlenku glinu
Podłączenie próżni: kryza mała DN 16 i wkręcana, stopniowana oliwka DN 6/10 (PBT)
Obudowa: tworzywo sztuczne (PP) o dobrej odporności chemicznej
Zasilaniebateria litowa 9V 1,2 Ah Ultralife U9VL
Wymiary: 116 x 115 x 66 mm (dł. x szer. x wys.)
Ciężar: 0,4 kg

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail