Emulsja do mycia skóry Softaskin®

Emulsja do mycia skóry Softaskin®

12,54 97,25 

Promocja trwa do: 31.12.2021

Softaskin® to łagodna emulsja do pielęgnacyjnego mycia dłoni i całego ciała. Zawiera wysokiej jakości środki chroniące i nawilżające oraz substancje powierzchniowo czynne, które łagodzą alergię i wspierają regenerację podrażnionej i zniszczonej skóry.

Miniatura Nr-art. Nazwa Rodzaj pak. Pojemność Cena nettoIlość
Emulsja do mycia skóry Softaskin® - b-6113 - emulsja-do-mycia-skory-softaskin - butelka-z-dozownikiem - 500-ml B-6113Promocja do wyczerpania zapasówEmulsja do mycia skóry Softaskin®butelka z dozownikiem500 ml 18,67 
-
+

Łagodna emulsja Softaskin® do pielęgnacyjnego mycia dłoni i całego ciała. Zawiera wysokiej jakości środki chroniące i nawilżające (alantoina, mocznik) oraz substancje powierzchniowo czynne (betaina), które łagodzą alergię i wspierają regenerację zniszczonej skóry. Jest świetnie tolerowana, przeciwdziała wysuszeniu i podrażnieniom skóry. Nie zawiera związków alkalicznych, parabenów, ftalanów, mydła i barwników. Posiada środki zapachowe o niskim profilu alergicznym. Przyjazna dla skóry, nawet przy częstym myciu rąk. Przetestowana dermatologicznie. Dostępna w opakowaniach o różnych pojemnościach.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail