Etykiety samoprzylepne z PE na butelek Duran® Youtility

Etykiety samoprzylepne z PE na butelek Duran® Youtility

Original price was: 80,83 zł.Current price is: 71,13 zł.

Etykiety identyfikacyjne Duran® Youtility wykonane z białego poliestru. Oznakowania mogą być na nich drukowane lub nanoszone markerem. Odporne chemicznie i termicznie. Odpowiednie do stosowania z butelkami Duran® Youtility lub innymi.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Przeznaczenie Wymiary Szt./Op. Cena nettoIlość
Etykiety samoprzylepne z PE na butelek Duran® Youtility - g-0491 - etykiety-samoprzylepne - 36-x-70-mm - 100-szt - butelki-duran-youtility G-0491 / g0491Etykiety samoprzylepnebutelki Duran® Youtility36 x 70 mm100 szt. Original price was: 80,83 zł.Current price is: 71,13 zł.
-
+

Wytrzymałe etykiety identyfikacyjne Duran® Youtility odpowiednie do stosowania z butelkami Duran® Youtility. Dodatkowo można je stosować z wieloma innymi rodzajami szkła laboratoryjnego. Posiadają odporność chemiczną na wiele typowych chemikaliów laboratoryjnych i rozpuszczalników. Można je stosować również w szerokim zakresie temperatur od -40 do +150°C. Odporne na rozdarcie, białe naklejki poliestrowe wykorzystują wysokowydajny klej o dużej sile przylegania. Pozwala on jednocześnie na bezproblemowe usunięcie oznaczenia z powierzchni.

Idealnie nadają się do stosowania w lodówkach, zamrażarkach, autoklawach, inkubatorach i łaźniach wodnych, bez ryzyka odpadnięcia etykiety. Mogą być stosowane do drukowania na drukarkach biurowych, kopiarkach lub znakowane technicznymi pisakami laboratoryjnymi. Łatwa w użyciu ogólnodostępna aplikacja internetowa do tworzenia etykiet (www.duranlabels.com) pomaga zaprojektować i wydrukować etykietę według własnych potrzeb.

Opakowanie 100 etykiet zawiera cztery arkusze formatu A-4. Na każdym umieszczono 20 etykiet w formacie 5 x 4 o wymiarach 36 x 70 mm.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail