Fiolki Headspace Crimp Top

Fiolki Headspace Crimp Top

540,28 

Fiolki headspace Crimp Top wykonane z najwyższej jakości przeźroczystego szkła borokrzemowego I klasy hydrolitycznej. Z zaokrąglonym dnem i kołnierzem ND20.

Miniatura Nr-art. Nazwa Kolor Typ Pojemność Śr. szyjki Śr. x wys. Szt./Op. Cena nettoIlość
Fiolki Headspace Crimp Top - 22-cv - fiolki-headspace-crimp-top - przezroczyste-2 - okragle-dno - 22-ml - 20-mm - 23-x-75-mm - 125-szt 22-CV / 22cvFiolki Headspace Crimp Topprzeźroczysteokrągłe dno22 ml20 mm23 x 75 mm125 szt. 540,28 
-
+

Fiolki headspace Crimp Top marki Chromacol zostały wykonane z najwyższej jakości szkła borokrzemowego I klasy hydrolitycznej. Przezroczyste fiolki ND 20 pasują do większości autosamplerów, natomiast model 22-CV jest kompatybilny z autosamplerem Tekmar™.

Zaokrąglone dno ułatwia pracę ramienia robota, pozwala na szybkie wyjęcie fiolki z tacy lub wsunięcie jej do termobloku. Dodatkowo, pozwala to na lepszą dystrybucję ciśnienia wewnętrznego na powierzchni szkła, które tworzy się pod wpływem wysokiej temperatury i zwiększa wytrzymałość fiolek podczas wyrównywania temperatury.

Kołnierz o ściętym, fazowanym wykończeniu pozwala na uzyskanie skuteczniejszego uszczelnienia po zamknięciu fiolki kapslem z septą.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail