Gazoprzepuszczalna błona uszczelniająca – na bazie poliuretanu

Gazoprzepuszczalna błona uszczelniająca – na bazie poliuretanu

1066,50 

Gazoprzepuszczalna błona uszczelniająca, wykonana na bazie poliuretanu, przekłuwalna, sterylna i niecytoksyczna. Zapewnia równomierną wymianę tlenu i dwutlenku węgla, nie hamuje wzrostu komórkowego ani też selekcji ludzkich fibroblastów. Zapobiega przemieszczaniu się zanieczyszczeń w obrębie płytki z jednego wgłębienia do drugiego.

Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Gazoprzepuszczalna błona uszczelniająca - na bazie poliuretanu - b-1424 - gazoprzepuszczalne-blony-uszczelniajace-na-bazie-poliuretanu-sterylna - 100-szt B-1424 / b1424Gazoprzepuszczalne błony uszczelniające - na bazie poliuretanu - sterylna100 szt. 1066,50 
-
+

Gazoprzepuszczalna błona uszczelniająca, wykonana na bazie poliuretanu, przekłuwalna, sterylna i niecytoksyczna. Zapewnia równomierną wymianę tlenu i dwutlenku węgla, nie hamuje wzrostu komórkowego ani też selekcji ludzkich fibroblastów. Zapobiega przemieszczaniu się zanieczyszczeń w obrębie płytki z jednego wgłębienia do drugiego. Doskonała dla tlenowej hodowli komórek, biologicznego i immunologicznego preparowania i selekcji komórkowej, do przesiewania. Z atestem FDA.

Grubość: 25 µm.
Wymiary (dł. x szer.): 153 x 78 mm.
Trwała w temp.: -80 do +100°C.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail