Grawer i stojak do grawera

Grawer i stojak do grawera

56,50 289,67 

Grawer
Przeznaczony do grawerowania większości materiałów, w tym szkła, plastiku, metalu, drewna, kości, kamienia. Nadaje się do oznaczania np. butelek, kluczy, sprzętu i narzędzi elektronicznych. Przenośny, bezprzewodowy. Działa na baterie (2 baterie AA, nie są zawarte w zakresie dostawy). Dostarczany wraz z dwiema końcówkami: zaokrągloną i szpiczastą.

Stojak do grawera
Wykonany z polipropylenu. Posiada wgłębienie do przechowywania zapasowej końcówki grawerującej. Do nabycia osobno.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Grawer i stojak do grawera - b-0230 - grawerB-0230Grawer289,67 
-
+
Grawer i stojak do grawera - b-0231 - stojak-do-graweraB-0231Stojak do grawera130,35 
-
+
Grawer i stojak do grawera - b-0235 - zapasowe-koncowki-do-grawera-b-0230-zaokraglone-2-sztB-0235Zapasowe końcówki do grawera B-0230 - zaokrąglone - 2 szt.56,50 
-
+

Grawer
Przeznaczony do grawerowania większości materiałów, w tym szkła, plastiku, metalu, drewna, kości, kamienia. Nadaje się do oznaczania np. butelek, kluczy, sprzętu i narzędzi elektronicznych. Wystarczy przytrzymać narzędzie, włączyć przycisk zasilania, lekko docisnąć końcówkę i wykonać napis. Przenośny, bezprzewodowy. Działa na baterie (2 baterie AA, nie są zawarte w zakresie dostawy). Grawerowanie jest trwałe. Naniesione znaki są odporne na działanie substancji chemicznych, światła słonecznego itp. Dostarczany wraz z dwiema końcówkami: zaokrągloną i szpiczastą.

Stojak do grawera
Wykonany z polipropylenu. Posiada wgłębienie do przechowywania zapasowej końcówki grawerującej. Do nabycia osobno.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail