Koncentrat do łaźni wodnych zapobiegający tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów BAD Stabil®

Koncentrat do łaźni wodnych zapobiegający tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów BAD Stabil®

Original price was: 162,21 zł.Current price is: 150,86 zł.

Koncentrat do łaźni wodnych i obiegów termostatycznych. Zapobiega tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów pleśniowych. Niebieski kolor świadczy o skutecznym działaniu preparatu. Po zniknięciu niebieskiego zabarwienia cieczy łaźnia jest gotowa do ponownego użytku.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Cena nettoIlość
Koncentrat do łaźni wodnych zapobiegający tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów BAD Stabil® - 1-6095 - koncentrat-do-lazni-wodnych-zapobiegajacy-tworzeniu-sie-glonow-bakterii-i-grzybow-bad-stabil - 100-ml 1-6095 / 16095Koncentrat do łaźni wodnych zapobiegający tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów BAD Stabil®100 ml Original price was: 162,21 zł.Current price is: 150,86 zł.
-
+

Koncentrat do łaźni wodnych i obiegów termostatycznych. Zapobiega tworzeniu się glonów, bakterii i grzybów pleśniowych. Niebieski kolor świadczy o skutecznym działaniu preparatu. Po zniknięciu niebieskiego zabarwienia cieczy łaźnia jest gotowa do ponownego użytku. Koncentrat ulega rozkładowi biologicznemu, jest nietoksyczny, bakteriobójczy i grzybobójczy. 100 ml wystarcza na 100 l cieczy w łaźni wodnej.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail