Kran z zaworem igłowym z PTFE do eksykatora ze szkła Duran – montowany w pokrywie – typ NOVUS

Kran z zaworem igłowym z PTFE do eksykatora ze szkła Duran – montowany w pokrywie – typ NOVUS

175,89 

Kran z zaworem igłowym z PTFE pasujący do pokryw eksykatorów z tubusem typu Novus. Wykonany ze szkła borokrzemowego. Ze szlifem NS 24/29. Wyposażony w oliwkę o śr. zew. 8 mm.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zawór Typ Śr. zew. Długość Szlif Cena nettoIlość
Kran z zaworem igłowym z PTFE do eksykatora ze szkła Duran - montowany w pokrywie - typ NOVUS - g-1735 - kran-do-eksykatora-ze-szkla-duran-montowany-w-pokrywie - ptfe - novus - 8-mm - 85-mm - ns-2429 G-1735 / g1735Kran do eksykatora ze szkła DURAN - montowany w pokrywiePTFENOVUS8 mm85 mmNS 24/29 175,89 
-
+

Kran z zaworem igłowym z PTFE przeznaczony do montowania w pokrywie eksykatorów z tubusem typu Novus. Wykonany ze szkła borokrzemowego 3.3. Standardowy szlif NS 24/29 zapewnia szczelnie zamknięcie eksykatora. Kran wyposażony w oliwkę o średnicy zewnętrznej 8 mm. Dzięki niej do eksykatora można podłączyć pompę próżniową za pomocą węża i obniżyć ciśnienie wewnątrz eksykatora. Znacząco przyspiesza to proces suszenia próbek. Niewielki, punktowy otwór w dolnej części kranu umożliwia powolny dopływ gazu lub powietrza, gdy zawór jest otwarty. Redukuje w ten sposób silne turbulencje, które mogą powstać wewnątrz eksykatora podczas wyrównywania ciśnienia.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail