Kranik 3-drożny TR3 – sterylny

Produkt niedostępny

Kranik 3-drożny TR3 – sterylny

Kranik trójdrożny z niebieskim pokrętłem do regulacji przepływu. Wyposażony w 2 przyłącza Luer żeńskie i 1 przyłącze Luer męskie. Pakowany indywidualnie, sterylny. Cena za 1 sztukę.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Przyłącze Cena nettoIlość
Kranik 3-drożny TR3 - sterylny - 310-0499 - kranik-3-drozny - 2-x-luer-zenskie-1-x-luer-lock-meskie 310.0499 / 3100499Kranik 3-drożny2 x Luer żeńskie, 1 x Luer-Lock męskie Produkt wycofany
-
+

Kranik trójdrożny wykonany z przejrzystego odpornego na lipidy plastiku. Pokrętło do regulacji przepływu w niebieskim kolorze posiada oznaczenia kierunku przepływu. Kranik ma 2 przyłącza Luer żeńskie i 1 przyłącze Luer męskie. Wszystkie wyjścia są wyposażone w zatyczki. Kraniki są sterylne, pakowane indywidualnie.

Dodatko można zakupić Multi-adaptery (J-6111 – J-6112) z przyłączem Luer i Luer-Lock umożliwiające wygodne i bezpieczne pobieranie próbek krwi probówko-strzykawkami S-Monovette®. Kompatybilne zarówno z igłami Luer, jak i Luer-Lock pozwalając na dopasowanie S-Monovette® do różnych systemów Luer, takich jak stała igła, zawór trójdrożny lub igła motylkowa.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail