LB Agar Lennox o niskiej zawartości soli

LB Agar Lennox o niskiej zawartości soli

Pierwotna cena wynosiła: 147,92 zł.Aktualna cena wynosi: 140,52 zł.

LB Agar Lennox to mikrobiologiczne podłoże hodowlane marki Biologix dostarczane w postaci suchego proszku, przeznaczone do hodowli bakterii w warunkach wymagających obniżonej zawartości soli. Wielkość opakowania to 250 g.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Rodzaj pak. Ilość Nr producenta Cena nettoIlość
LB Agar Lennox o niskiej zawartości soli - b-4351 - lb-agar-lennox-o-niskiej-zawartosci-soli - butelka - 250-g - lba-251 B-4351 / b4351LB Agar Lennox o niskiej zawartości solibutelka250 gLBA-251 / lba251
Pierwotna cena wynosiła: 147,92 zł.Aktualna cena wynosi: 140,52 zł.
-
+

LB Agar Lennox to stałe podłoże hodowlane w postaci suchego proszku. Produkt przeznaczony jest do hodowli bakterii w warunkach wymagających podłoża o obniżonej zawartości soli. Produkt oferowany jest w opakowaniu zawierającym 250 g.

Przygotowanie LB Agar Lennox Biologix

W celu przygotowania pożywki należy odważyć 35 g produktu i rozpuścić w 1 l wody destylowanej lub dejonizowanej. Następnie wymieszać i ogrzewać aż do całkowitego rozpuszczenia. Gotową pożywkę należy rozlać do probówek lub kolb stożkowych i sterylizować w autoklawie w 121°C przez 20 minut.

Skład podłoża w przeliczeniu na 1 l obejmuje:

  • trypton 10,0 g,
  • ekstrakt drożdżowy 5,0 g,
  • chlorek sodu 5,0 g,
  • agar 15,0 g.

Końcowe pH w 25°C wynosi 7,5 ± 0,2.

W ofercie posiadamy również podłoże hodowlane LB Agar.

Wyłącznie do zastosowań laboratoryjnych i badawczych (RUO, Research Use Only).

Parametr LB Agar Lennox
Trypton 10,0 g/l
Ekstrakt drożdżowy 5,0 g/l
Chlorek sodu 5,0 g/l
Agar 15,0 g/l
Końcowe pH w 25°C 7,5 ± 0,2
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail