20 LAT doświadczenia w branży laboratoryjnej. 30.000 PRODUKTÓW w stałej ofercie.

Mata absorpcyjna Spilfyter – w rolce

Mata absorpcyjna Spilfyter – w rolce

421,83  295,28 

Mata absorpcyjna Spilfyter – w rolce.

Wyjątkowo gruba i chłonna, wielowarstwowa mata absorpcyjna używana w laboratoriach. Zaprojektowana do usuwania drobnych wycieków, pozwala na utrzymanie czystości powierzchni roboczych i zabezpiecza sprzęt laboratoryjny przed uszkodzeniem.

Zobacz inne produkty w tej kategorii:
Miniatura Nr-Art. Nazwa Szerokość Długość Cena nettoIlość
Mata absorpcyjna Spilfyter - w rolce - l-1142 - mata-absorpcyjna-spilfyter - 508-cm - 30-m L-1142Mata absorpcyjna Spilfyter50,8 cm30 m 421,83  295,28 
-
+

Mata absorpcyjna Spilfyter – w rolce.

Wyjątkowo gruba i chłonna, wielowarstwowa mata absorpcyjna przeznaczona do użytku w laboratoriach. Zaprojektowana do usuwania drobnych wycieków, pozwala na utrzymanie czystości powierzchni roboczych. Mata absorpcyjna Spilfyter jest przeznaczona do stosowania ze szklanymi naczyniami jako zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem blatu i ochrony przed uszkodzeniami. Stanowi doskonałą amortyzację zabezpieczającą delikatne sprzęty laboratoryjne przed stłuczeniem. Dzięki wielowarstwowej budowie sjest bardzo chłonna i wytrzymała mechanicznie. Dostępna w postaci rolki co ułatwia dozowanie. Mata absorpcyjna Spilfyter jest wykonana w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.