Maty laboratoryjne z silikonu

Maty laboratoryjne z silikonu

278,16 644,45 

Maty silikonowe w przejrzystym kolorze, wyjątkowo odporne na działanie niekorzystnych warunków, stanowią doskonałą powierzchnie antypoślizgową. Znajdują praktyczne zastosowanie w wielu laboratoriach.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Kolor Dł. x szer. Grubość Cena nettoIlość
Maty laboratoryjne z silikonu - l-1173 - mata-silikonowa - naturalny - 600-x-550-mm - 30-mm L-1173Mata silikonowanaturalny600 x 550 mm3,0 mm 542,26 
-
+

Maty laboratoryjne z silikonu (VMQ), odporne na temperaturę -60°C +200°C, krótkotrwale na temp. +260°C, w naturalnym przejrzystym kolorze silikonu. Maty te stanowią doskonałą ochronę blatu przed temperaturami i zapobiegają ślizganiu się narzędzi po powierzchni. Wykorzystywane są też jako powłoka antypoślizgowa do kołysek lub wytrząsarek.

Materiał, z którego są wykonane to silikon (VMQ) inaczej guma silikonowa jest ona odporny na niekorzystne warunki i bardzo niereaktywny. Silikon nie wchłania wody i jest niepalny, wykazuje odporność na ciśnienie pary do 3 barów. Maty silikonowe zachowują swoje właściwości bez względu na warunki w jakich się znajdują, nawet w niskiej temperaturze pozostaną giętkie i elastyczne. Produkt ten jest odporny na wysokie i niskie temperatury, promieniowanie UV i jonizujące, ozon, utlenianie. Jest też odporny na oleje rozpuszczalniki i benzynę. Maty mogą być przechowywane i użytkowane bardzo długo bez utraty swoich właściwości. Ze względu na swoje właściwości produkt ten może znaleźć zastosowanie praktycznie w każdym laboratorium.

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail