Mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-6 – analogowe

Mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-6 – analogowe

1771,77 

Analogowe mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-6 przeznaczone jest do aplikacji, które nie wymagają dokładnej kontroli temperatury mieszanego i podgrzewanego medium. Mieszadło posiada wydajny, bezszczotkowy silnik i pokrętła obrotowe do ustawienia prędkości i temperatury.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pręd. obrotowa Maks. obj. cieczy Cena nettoIlość
Mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-6 - analogowe - b-8219 - mieszadlo-magnetyczne-z-grzaniem-are-6 - 20-l - 30-1700-obr-min B-8219 / b8219Mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-630-1700 obr./min20 l 1771,77 
-
+

Analogowe mieszadło magnetyczne z grzaniem ARE-6 przeznaczone jest do aplikacji, które nie wymagają dokładnej kontroli temperatury mieszanego i podgrzewanego medium. Mieszadło posiada wydajny, bezszczotkowy silnik i pokrętła obrotowe do ustawienia prędkości i temperatury. Obudowa mieszadła odlewana jest ciśnieniowo, dzięki czemu wszystkie wewnętrzne części mechanizmu mieszadła są chronione przed potencjalnymi uszkodzeniami. Mieszadło posiada osobny przełącznik zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem podgrzewania, a także podświetlaną ikonę informującą użytkownika, że temperatura płyty roboczej jest wyższa niż 50°C. Prędkość mieszania wzrasta płynnie do osiągnięcia pożądanej wartości, dzięki czemu nie ma ryzyka przypadkowego wylania części mieszanego medium.

W mieszadle magnetycznym z grzaniem ARE-6 zastosowano technologię SpeedServo™ zapewniającą utrzymanie stałej prędkości mieszania pomimo zmian lepkości roztworu.

Parametr ARE-6
Moc 630 W
Zakres prędkości do 1700 obr./min
Kontrola prędkości analogowa
Maks. obj. mieszanej cieczy (wody) 20 l
Zakres temperatur temp. otocz. ÷ 370°C
Klasa ochrony
IP 42
Materiał płyty stop aluminium
Średnica płyty roboczej 135 mm
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 160 x 105 x 280 mm
Ciężar 2,6 kg
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail