Mikroprobówki z PP – bez rowkowania – z nakręconymi zakrętkami

Mikroprobówki z PP – bez rowkowania – z nakręconymi zakrętkami

Original price was: 49,56 zł.Current price is: 47,08 zł.

Sterylne mikroprobówki gwintowane firmy Sarstedt wykonane z bezbarwnego polipropylenu. Samostojące. Dostarczane w komplecie z nakręconymi zakrętkami z uszczelką. Możliwość wirowania do 20000 x g.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Zakrętka Stopień czystości Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Mikroprobówki z PP - bez rowkowania - z nakręconymi zakrętkami - j-1532 - mikroprobowki-z-pp - samostojace - 05-ml - z-nakrecona-zakretka - sterylne - 100-szt - 72-785-005 J-1532IVD / j1532ivdMikroprobówki z PPsamostojące0,5 mlz nakręconą zakrętkąsterylne100 szt.72.785.005 / 72785005 Original price was: 49,56 zł.Current price is: 47,08 zł.
-
+

Sterylne mikroprobówki gwintowane firmy Sarstedt wykonane z bezbarwnego polipropylenu. Samostojące. Nie posiadają pola opisowego i skali, dzięki czemu można łatwo kontrolować zawartość. Ponadto nie posiadają radełkowania, więc łatwo można oznaczyć je naklejając etykietę. Pasują do większości miniwirówek, jak również pudełek i statywów do przechowywania mikroprobówek. Można je bezpiecznie wirować przy 20000 x g.

Oferowane mikroprobówki dostarczane są z nakręconymi zakrętkami z gumową uszczelką. Precyzyjnie wykonany gwint i elastyczna uszczelka gwarantują pewne, bezpieczne zamknięcie. Dlatego sterylne mikroprobówki gwintowane mogą służyć do przechowywania substancji zakaźnych, radioaktywnych lub cennych odczynników i próbek. Ponadto mogą znaleźć zastosowanie jak probówki reakcyjne. Bardzo dobrze sprawdzą się również w pracy w środowisku sterylnym i czystym.

Mikroprobówki są sterylizowane promieniowaniem elektronowym. Posiadają certyfikat CE oraz IVD (produkty medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają wymagania IATA i ADR.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail