Miniwirówka Sprout® Plus

Miniwirówka Sprout® Plus

1103,98 

Miniwirówka Sprout® Plus to mała, funkcjonalna i ergonomiczna wirówka. Idealna do rozdzielania komórek i przygotowywania próbek do HPLC. Łatwość obsługi gwarantuje większą wydajność w laboratorium. Posiada przeźroczystą pokrywę umożliwiającą obserwację próbek w trakcie wirowania. Zamykana pokrywa została funkcjonalnie zaprojektowana tak, aby mieściła się w dłoni. Ułatwia to powtórne otwieranie i szybkie wyjmowanie próbki jedną ręką. Wirówka szybko przestaje się obracać po wyłączeniu zasilania lub otwarciu pokrywy. Urządzenie posiada antypoślizgowe, gumowe nóżki, uniemożliwiające przesuwanie się wirówki w trakcie pracy.

Zobacz inne produkty z kategorii:

Miniatura Nr-art. Nazwa Kolor Cena nettoIlość
Miniwirówka Sprout® Plus - k-3436 - miniwirowka-sprout-plus - zielona K-3436 / k3436Miniwirówka Sprout® Pluszielona 1103,98 
-
+
Miniwirówka Sprout® Plus - k-3437 - miniwirowka-sprout-plus - niebieska K-3437 / k3437Miniwirówka Sprout® Plusniebieska 1103,98 
-
+

Miniwirówka Sprout® Plus dzięki ergonomicznej konstrukcji i zastosowanym środkom bezpieczeństwa jest łatwa w użyciu i zapewnia większą wydajność w laboratorium.
Idealna do separacji komórek przez mikrofiltry i przygotowania próbek do chromatografii cieczowej. Wyposażona w adaptery dostosowane do wszystkich głównych typów mikroprobówek i probówek do PCR (1,5/2,0, 0,5, 0,2 ml).
Posiada przeźroczystą pokrywę umożliwiającą obserwację próbek w trakcie wirowania. Miniwirówka Sprout® jest wyposażona w technologię SnapSpin™, dzięki której można szybko i bez narzędzi wymieniać wirniki.
Wystarczy nacisnąć guzik zwalniający mechanizm trzymający. Jest to rozwiązanie idealne do wykonywania zadań i pracy zgodnie z protokołami, które wymagają częstego zdejmowania wirników.
Zamykana pokrywa została funkcjonalnie zaprojektowana tak, aby mieściła się w dłoni, co ułatwia powtórne otwieranie i szybkie wyjmowanie próbki jedną ręką.
Wirówka szybko przestaje się obracać po wyłączeniu zasilania lub otwarciu pokrywy. Urządzenie posiada antypoślizgowe, gumowe nóżki, uniemożliwiające przesuwanie się wirówki w trakcie pracy.
Dostępna w 2 kolorach: zielonym i niebieskim.

Dostawa obejmuje wirówkę oraz:
• rotor na 6 probówek 1,5/2,0 ml,
• rotor na probówki w paskach: dwa paski 8-stanowiskowe lub 16 pojedynczych probówek 0,2 ml,
• 6 adapterów probówek 0,2 ml,
• 6 adapterów probówek 0,5 ml,
• 4 zapasowe uszczelki typu O-ring do pokrywy,
• pudełko do przechowywania nieużywanych rotorów i adapterów,
• niewielki statyw na probówki,
• niskonapięciowy zasilacz z 4 wymiennymi wtyczkami.

Miniwirówka Sprout® Plus zastępuje wycofany model K-3434 – Miniwirówka Sprout®.

Parametr Miniwirówka Sprout® Plus
Prędkość maksymalna 6000 obr./min
Maksymalne RCF 2000 x g
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 153 x 128 x 109 mm
Waga 0,73 kg
Zasilanie 100-240 V, 50/60 Hz
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail