Nakładki odpowietrzające do gazometrii

Nakładki odpowietrzające do gazometrii

Original price was: 290,95 zł.Current price is: 276,40 zł.

Nakładki odpowietrzające do gazometrii o długości 24,5 mm wykonane z PP. Stosowane do higienicznej wentylacji gazometrii Monovette® bezpośrednio po pobraniu krwi. Zapewniają optymalne środowisko do przeprowadzenia analizy gazometrii, eliminując ryzyko zanieczyszczenia próbki powietrzem, co jest niezbędne w diagnostyce medycznej.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Przeznaczenie Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Nakładki odpowietrzające do gazometrii - j-6231 - nakladki-odpowietrzajace-do-gazometrii - 500-szt - 14-1148 - monovette-do-gazometrii J-6231IVD / j6231ivdNakładki odpowietrzające do gazometriiMonovette® do gazometrii500 szt.14.1148 / 141148 Original price was: 290,95 zł.Current price is: 276,40 zł.
-
+

Nakładki odpowietrzające do gazometrii, przeznaczone do probówko-strzykawek Monovette® do gazometrii. Zapewniają higieniczną wentylację próbki krwi w probówko-strzykawce Monovette® po jej pobraniu. Pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników gazometrii, co jest niezwykle istotne w diagnostyce medycznej w celu podejmowania trafnych decyzji klinicznych. Dzięki nim można uniknąć zanieczyszczenia próbki powietrzem, co jest kluczowe dla dokładności analizy gazometrii.

Wykonane z przeźroczystego polipropylenu (PP) z pomarańczowym wykończeniem. Dzięki zastosowaniu nakładek z filtrem nie ma potrzeby stosowania wacika, co upraszcza procedurę i minimalizuje ryzyko błędów w pomiarach. Po zakończeniu pobierania krwi, nakładkę na Monovette® umieszcza się ustawioną w pozycji pionowej. Następnie przez ostrożne naciśnięcie tłoka powietrze zostaje wypchnięte ze strzykawki do nakładki. To gwarantuje, że próbka krwi będzie wolna od zanieczyszczeń pochodzących z powietrza.

Posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro).

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail