Odyssey® Blocking Buffer (PBS)

Produkt niedostępny

Odyssey® Blocking Buffer (PBS)

Odyssey® Blocking Buffer (PBS). Gotowy do użycia roztwór przeznaczony do blokowania wiązań niespecyficznych w technikach wykorzystujących reakcje immunologiczne, takie jak np. Western blot. Odczynnik nie zawiera białek ssaczych, dzięki czemu ryzyko wiązań krzyżowych z przeciwciałami ssaczymi jest minimalne. Wyniki testów prowadzonych z użyciem Odyssey® Blocking Buffer (PBS) są wyraźne i czytelne, ponieważ zmniejsza on interferencję tła, zwiększa stosunek sygnału do szumu i promuje specyficzne wiązania przeciwciał pierwszorzędowych.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Cena nettoIlość
Odyssey® Blocking Buffer (PBS) - 927-40000 - odyssey-blocking-buffer-pbs - 500-ml 927-40000 / 92740000Odyssey® Blocking Buffer (PBS)500 ml Produkt wycofany
-
+

Odyssey® Blocking Buffer (PBS). Gotowy do użytku bufor blokujący, wykorzystywany między innymi w technice Western blot. Wybór odpowiedniego odczynnika do blokowania jest niezwykle istoty dla otrzymania czytelnych wyników testów opierających się na reakcjach immunologicznych. Bloker zwiększa czułość testów, zmniejsza interferencję tła, zwiększa stosunek sygnału do szumu i promuje specyficzne wiązania przeciwciał pierwszorzędowych, jednocześnie minimalizuje interakcje niespecyficzne. Odczynnik ten nie zawiera białek ssaczych, co sprawia, że ryzyko reakcji krzyżowych z ssaczymi przeciwciałami jest minimalne. Odyssey® Blocking Buffer (PBS) może być stosowany również do przeprowadzania testów opartych na reakcjach immunologicznych, takich jak Western blot, In-Cell Western™, mikromacierze białkowe.

Bufor jest polecany do prowadzenia detekcji białek niefosforylowanych.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail