Odyssey® Blocking Buffer (TBS)

Odyssey® Blocking Buffer (TBS)

988,46 

Gotowy do użycia bufor blokujący Odyssey Blocking Buffer (TBS). Przeznaczony do stosowania w technice Western blot i innych technikach biologii molekularnej opartych na immunodetekcji. Poprawia jakość otrzymywanych wyników dzięki zmniejszaniu interferencji tła oraz minimalizacji interakcji niespecyficznych. Do użytku z systemami obrazowania Odyssey firmy LI-COR.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Cena nettoIlość
Odyssey® Blocking Buffer (TBS) - 927-50000 - odyssey-blocking-buffer-tbs - 500-ml 927-50000 / 92750000Odyssey® Blocking Buffer (TBS)500 ml 988,46 
-
+

Odyssey Blocking Buffer (TBS) to bufor blokujący, podnoszący jakość odczytów w technice Western blot. Odczynnik ten zmniejsza interferencję tła zwiększając stosunek sygnału do szumu i promując specyficzne wiązanie pierwszorzędowych przeciwciał. Jednocześnie minimalizuje interakcje niespecyficzne. Odyssey bufor blokujący (TBS) to gotowy do użycia preparat, który zapewnia optymalne warunki blokowania dla przeciwciał wymagających układów buforowych opartych na TBS. Bloker nie zawiera białek ssaczych i jest idealny do stosowania z przeciwciałami przeciw białkom fosforylowanym. Nadaje się również do różnych zastosowań, w tym do testów In-Cell Western™, Protein Arrays, testów Elisa i testów czynników transkrypcyjnych (EMSA).

Bufor blokujący firmy LI-COR przeznaczony do użytku z systemami obrazowania Odyssey.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail