Okulary ochronne z filtrem UV – Infradur Plus

Produkt niedostępny

Okulary ochronne z filtrem UV – Infradur Plus

68,17 

Bardzo lekkie i wygodne okulary z Infradur Plus z filtrem chroniącym przed podczerwienią IR i nadfioletem UV. Okulary wyposażone w zauszniki Duo-flex z 3 stopniową regulacją kąta pochylenia szybki oraz 4-ro stopniową regulacją długości.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Okulary ochronne z filtrem UV - Infradur Plus - b-0008 - okulary-ochronne-z-filtrem-uv-infradur-plus-zielone-szybki-wspolczyn-ochrony-3-17 B-0008 / b0008Okulary ochronne z filtrem UV - Infradur Plus - zielone szybki - współczyn. ochrony 3-1,7 68,17 
-
+

Bardzo lekkie i wygodne okulary z Infradur Plus z filtrem chroniącym przed podczerwienią IR i nadfioletem UV. Okulary wyposażone w zauszniki Duo-flex z 3 stopniową regulacją kąta pochylenia szybki oraz 4-ro stopniową regulacją długości. Szybki w kolorze zielonym wykonane są z poliwęglanu w 1 klasie optycznej z naniesioną powłoką Infradur Plus minimalizującą uszkodzenia spowodowane przez odpryski, odporną na zadrapania, a jednocześnie zabezpieczającą przed promieniowaniem UV oraz oślepieniem. Okulary ze stopniem ochrony (filtr): 3-1,7.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail