Papierki do oznaczeń jakościowych – Arsen

Papierki do oznaczeń jakościowych – Arsen

214,47 

Papierki do oznaczeń jakościowych Macherey-Nagel umożliwiają szybkie wykrycie arsenu i arsenowodoru. W obecności AsH3 biały papierek testowy zabarwia się na kolor brązowoczarny. Próg wykrywalności wynosi 0,5 μg arsenu.

Opakowanie zawiera 200 sztuk pasków testowych o wymiarach 20 x 70 mm.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Szt./Op. Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń jakościowych - Arsen - m-3670 - papierki-do-ozn-jakosciowych-arsen - bialy-ciemnobrazowy-czarny - 200-szt M-3670 / m3670Papierki do ozn. jakościowych Arsenbiały-ciemnobrązowy/czarny200 szt. 214,47 
-
+

Papierki do oznaczeń jakościowych arsen umożliwiają szybkie wykrycie AsH3 w fazie gazowej. Mogą znaleźć one zastosowanie do wykrywania arsenu w moszczu winnym i winie, jak również do wykrywania arsenowodoru w powietrzu. Paski M-3670 zawierają bromek rtęci. Arsenowodór tworzy barwne związki kompleksowe z rtęcią. Papierek testowy zmienia kolor z białego na brązowo-czarny. Przy niższych stężeniach arsenu zabarwienie jest mniej intensywne – pasek zmienia kolor na cytrynowożółty. Dla przyspieszenia reakcji barwnej w przypadku wykrywania AsH3 w powietrzu pasek można zwilżyć bezwodnikiem octowym. Próg wykrywalności wynosi 0,5 μg arsenu.

Opakowanie zawiera 200 sztuk papierków testowych o wymiarach 20 x 70 mm.

Numer produktu Karta charakterystyki
M-3670 Karta charakterystyki
GHS07 GHS08
substancje drażniące substancje rakotwórcze
/mutagenne

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail