Papierki do oznaczeń jakościowych Indipro

Papierki do oznaczeń jakościowych Indipro

546,77 

Za pomocą papierków do oznaczeń jakościowych Indipro można wykryć zanieczyszczenia białkowe na powierzchniach roboczych i narzędziach, które mają kontakt z żywnością. W reakcji barwnej papierek testowy zmienia kolor z żółtego na zielony. Próg detekcji wynosi 50 μg BSA (surowiczej albuminy wołowej). Opakowanie zawiera 60 pasków oraz odczynniki niezbędne do wykonania testu.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Szt./Op. Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń jakościowych Indipro - m-3735 - paski-do-specjalnych-zastosowan-indipro - zolty-zielony - 60-szt M-3735 / m3735Paski do specjalnych zastosowań - Indiprożółty - zielony60 szt. 546,77 
-
+

Papierki do oznaczeń jakościowych Indipro przeznaczone są do wykrywania zanieczyszczeń białkowych na powierzchniach roboczych i narzędziach, które mają kontakt z żywnością. Zwilżonym paskiem należy przetrzeć sprawdzaną powierzchnię, a następnie nanieść kroplę odczynnika na pole testowe. Zmiana koloru papierka testowego z żółtego na zielony wskazuje na obecność resztek białka. Próg detekcji wynosi 50 μg BSA (surowiczej albuminy wołowej). Opakowanie zawiera 60 pasków oraz dedykowane odczynniki.

 

GHS02
substancje łatwopalne

 

Numer produktu Karta charakterystyki
M-3735 Karta charakterystyki
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail